Przynoszą chwałę imieniu swojej szkoły

  • 12.04.2018, 19:56
  • Janusz Justyna
Przynoszą chwałę imieniu swojej szkoły
7-8 kwietnia br. w Ostrzeszowie uczeń klasy II gimnazjum Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Mateusz Bezulski został mistrzem Polski w biegu na 2 km w kategorii chłopców młodszych na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych Sprawni – Razem.

 

W tej samej kategorii 5. był Piotr Świrski, 7. Sebastian Cofał, 12. Kordian Gibała. W kategorii chłopców starszych na metę jako 12. przybiegł Kamil Zdrenka.

We wtorek 10 kwietnia br. na XXIV Regionalnym Turnieju Piłki Nożnej w Kobylcu k. Wągrowca zawodnicy zdobyli dwa pierwsze miejsca w kategoriach chłopców młodszych i starszych. Ponadto Kamil Zdrenka otrzymał nagrodę fair play, Dominik Twardowski i Piotr Gorzkiewicz zostali najlepszymi strzelcami w swoich kategoriach, a Mateusz Runge i Sylwester Marlewski - najlepszymi bramkarzami. Do powyższych zawodów sportowców przygotował Paweł Hoszowski-Siarkiewicz.

Uczniowie przynoszą chwałę imieniu swojej szkoły - Polskich Olimpijczyków - i dumę trenerowi i swoim nauczycielom.
Alicja Awłasewicz

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe