Dzielnicowy odwiedził przedszkolaków

  • 12.04.2018, 09:37
  • Janusz Justyna
Dzielnicowy odwiedził przedszkolaków
Dzielnicowi mając na względzie bezpieczeństwo dzieci w towarzystwie sierżanta Pyrka odwiedzają przedszkola i przeprowadzają pogadanki z najmłodszymi.

 

27 marca br. dzielnicowy asp. szt. Sławomir Rummler odwiedził przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Tarnówce

W spotkaniu z dziećmi uczestniczył sierżant Pyrek, który wśród najmłodszych cieszył się ogromną sympatią. Każde dziecko miało niepowtarzalną okazję zobaczyć maskotkę wielkopolskiej policji, uścisnąć jej dłoń i zrobić pamiątkowe zdjęcie z sierżantem Pyrkiem.

W trakcie spotkań z dziećmi dzielnicowy przede wszystkim zwracał uwagę na bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rozpoczynając od prawidłowego przejścia przez ulicę poprzez zakładanie elementów odblaskowych, a kończąc na zapinaniu pasów bezpieczeństwa w fotelikach samochodowych.

Policjant mówił również o bezpieczeństwie podczas zabaw na podwórku, w domu i poza nim, w kontaktach z obcymi oraz zwierzętami.

 

IW KPP Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe