Podziękowano za współpracę

  • 21.09.2022, 12:40
  • Agnieszka Barabasz
Podziękowano za współpracę
Starosta złotowski Ryszard Goławski, wicestarosta Małgorzata Sameć oraz członek Zarządu Powiatu Złotowskiego Ryszard Król podziękowali dotychczasowemu dyrektorowi Rejonowego Oddziału Spółek Wodno – Melioracyjnych w Złotowie Czesławowi Greczyło, który z dniem 1 września br. odszedł na emeryturę, za wieloletnią, bardzo dobrą współpracę.

 

Szanowny Pan

Czesław Greczyło

Z okazji przejścia z dniem 1 września 2022 roku na zasłużoną emeryturę, składamy serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę z samorządem Powiatu Złotowskiego, przekazując jednocześnie najwyższe wyrazy szacunku i uznania.

Swoją pracę w Rejonowym Związku Spółek Wodno – Melioracyjnych w Złotowie rozpoczął Pan 1 lipca 1986 roku. Od 1998 roku do momentu przejścia na emeryturę był Pan jej dyrektorem. Przez te wszystkie lata wykazywał się Pan profesjonalizmem, a koleżankom i kolegom służył Pan dobrą radą.

Prosimy przyjąć najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i pogody ducha, a także realizacji pasji i zainteresowań w dalszym życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku

Starosta Złotowski

Ryszard Goławski

Wicestarosta Złotowski

Małgorzata Sameć

(ab)

Agnieszka Barabasz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe