Wypadki na drodze wojewódzkiej

  • 11.09.2022, 19:55
  • Janusz Justyna
Wypadki na drodze wojewódzkiej
6 września br. na drodze wojewódzkiej nr 189 w okolicach m. Kujan odnotowano dwa wypadki drogowe, z czego w pierwszym, do którego doszło ok. godziny 5.55 zderzeniu uległy samochód osobowy z pojazdem ciężarowym, poszkodowana została jedna osoba.

 Przybyłe jednostki Straży Pożarnej przy wykorzystaniu narzędzi hydraulicznych wykonały dostęp do kierującego pojazdem osobowym, wdrożyły procedury z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy
i przekazały poszkodowanego przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego. Kolejne zdarzenie odnotowano ok. godziny 12.30, kiedy samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo, poszkodowana została jedna osoba. W związku z powyższymi zdarzeniami działania ratownicze prowadziły jednostki OSP Kujan, OSP Zakrzewo, OSP Wersk oraz JRG Złotów wspierane przez służby Policji i Pogotowia Ratunkowego.

 

Opracował: st. kpt. Krzysztof Olczak

Zdjęcia: KP PSP Złotów, OSP Zakrzewo

Zdjęcia (3)

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe