Tenis festivalowy

  • 25.06.2022, 21:58 (aktualizacja 26.06.2022, 09:07)
  • Janusz Justyna
Tenis festivalowy
W ramach programu tegorocznej edycji Euro Eco Festivalu w sobotę w Złotowie rozegrano turnieje tenisa ziemnego z udziałem najmłodszych tenisistów

W grupie do lat 8-9 zwyciężył Jan Jarząbek, przed Laurą Miszkiewicz i Wiktorią Urban. W  stawce zawodników w wieku 9-10 lat wygrał Michał Gdaniec (Łobżenica), przed Aleksandrem Pachucem i Maurycym Miętkiem. W kolejnej kategorii wiekowej - 11-12 lat najlepszy był Maksymilian Miszkiewicz, drugi był Krzysztof Walkowiak, trzeci Dawid Borowicz. Kategoria wiekowa 13-15 lat była podzielona, oto klasyfikacja na podium - dziewczęta: 1. Amelia Karbowiak, 2. Kaja Poniecka, 3. Sara Beker; chłopcy: 1. Antoni Manszewski, 2. Sergiusz Walas, 3. Stanisław Otręba. W najstarszej kategorii wiekowej triumfatorem był Stanisław Leszczyński, drugi był Ksawery Kokowski, a trzeci Aleksander Walas.  

W niedzielę 26 czerwca rywalizować będą dorośli tenisiści. Turnieje zorganizował ZCAS w osobach Henryka  Rogali i Piotra Bebka.

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe