Nie dla syren!

  • 09.04.2022, 22:41 (aktualizacja 09.04.2022, 23:12)
  • Janusz Justyna
Nie dla syren!
Złotów 10 kwietnia nie włączy syren alarmowych

W niedzielę w całym kraju o godz. 8.41 mają zawyć syreny alarmowe w hołdzie ofiarom katastrofy smoleńskiej. Jak poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, zgodnie z przepisami zostanie uruchomiony ciągły dźwięk syren. - Mieszkańcy nie powinni podejmować żadnych czynności. Informacja o uruchomieniu syren została przekazana mieszkańcom z 24-godzinnym wyprzedzeniem, również za pośrednictwem Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO) - podaje MSWiA. Jak poinformował burmistrz Adam Pulit, Złotów przyłącza się do miast, gdzie syreny nie będą wlączone: Jutro syreny nie będą wyły. Nasze zarządzanie kryzysowe poinformowało Państwa o tym zaleceniu komunikatem, jednak muszę to powstrzymać. Nie będę ryzykował powrotu do traumatycznych przeżyć naszych gości z Ukrainy. Pamiętamy jutro o naszych Rodakach, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, tak jak pamiętamy o innych tragicznych rocznicach.

To dobra decyzja, zapewne po częsci podjęta po stanowczych protestach złotowian w portalach spolecznościowych.

iej

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
111
111 14.04.2022, 21:59
Z tymi miesięcznicami rocznicami katastrofy to już przesada. Wszyscy oprócz kaczora mają tego dość. Pomysł z syrenami to już jakaś groteska i śmiech.
Jili
Jili 12.04.2022, 09:30
Panie Pulit,Panie Pulit.....ależ Pan jesteś malutki.
Szkoda.
a może zaloty ci nie wyszły..
a może zaloty ci nie wyszły.. 12.04.2022, 11:28
A ty Jili jesteś kurduplem,nie dorosłeś nawet do pięt Burmistrzowi ale jak na pisowca przystało,jesteś po to aby obrażać Burmistrza. zapewne obrażasz,każdego,kto nie jest w pisie.
Z jakiej racji syreny miały wyć rano przed dziewiątą i budzić dzieci a Ukraińców zerwać z łóżek,że to nalot bombowy.
Burmistrz ma swoich zwierzchników,którzy decydują o tym co miasta maja robić ale znajdzie się zawsze jakiś potwór trzepnięty w mózgownice,który wyje jak pies do księżyca.
do powyżej
do powyżej 12.04.2022, 22:16
PiS już 12-ty rok robi politykę na trumnach ,,zamachu'' smoleńskiego zbliżają się Wybory i Kaczyńskiemu marzy się powtórka z 2015 roku, zwycięstwo na trumnach smoleńskich
głupota ich przerosła
głupota ich przerosła 15.04.2022, 16:19
PiS najpierw mówił,że to katastrofa i za to dostali wielkie odszkodowanie.
Teraz starcom się coś po******o i mówią,że to zamach ponieważ jak słusznie zauważyłeś zbliżają się wybory ale kaczor mówił,że chce odejść on ma 77 lat ,razem z tym Maćier.to stare sklerotyki i fakty im się plączą.
A Polacy leki uspakajające musza brać aby te zasłyszane głupstwa uspokoić.
Było  wycie
Było wycie 11.04.2022, 17:45
Za to na*** Ukraińcy wyli na mieście nawet wczoraj po nocy

Pozostałe