Dziecko nie żyje...

  • 29.11.2021, 21:57 (aktualizacja 02.12.2021, 22:33)
  • Janusz Justyna
Dziecko nie żyje...
Jak już informowaliśmy na naszym profilu na FB, wizyta ekipy ogólnopolskiej telewizji m.in. w złotowskim MOPSie nie była przypadkowa. To śmierć niemowlęcia była przyczyną ich wizyty

W Złotowie 22 listopada br. zmarła dziewczynka, licząca sobie ledwie kilka tygodni życia. Ustalono, że przyczyną zgonu były obrażenia czaszkowo-mózgowe. W opinii biegłego śmierć nastąpiła skutkiem krwiaka oraz złamania kości potylicznej. Matka oraz jej konkubent posiadają status podejrzanych o przyczynienie się do spowodowania obrażeń i śmierci dziecka, aresztowano ich na trzy miesiące, oboje nie przyznają się do stawianych im zarzutów. O areszt na 3 miesiące wnioskowała złotowska prokuratura, za postawiony zarzut zabójstwa parze grozi nawet kara dożywocia. Matka oprócz zmarłej dzeiwczynki ma jeszcze dwoje starszych dzieci.

red.

 

 

 

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
taki jeden
taki jeden 02.12.2021, 12:34
Szanowny Redaktorze Januszu, wskaż z łaski swojej, gdzie człowiek ma "kość polityczną", bo raczyłeś napisać, że "śmierć nastąpiła skutkiem krwiaka oraz złamania kości politycznej" ... Oczywiście domyślam się, że to tzw. literówka, która dziennikarzom czasem się zdarza i że chodzi o złamanie kości potylicznej, więc proszę, popraw to możliwie szybko, bo taki śmieszny błąd nie licuje z powagą informacji o tragicznej śmierci dziecka. A tak na marginesie, na swoim portalu informacyjnym wykonujesz Januszu wspaniałą robotę informując nas mieszkańców o wszystkim, co się w mieście i w jego okolicach dzieje, za co korzystając z okazji chciałbym Ci serdecznie podziękować i życzyć samych sukcesów na przyszłość. Pozdrawiam :)
Asta trąbi co dzień o tym
Asta trąbi co dzień o tym 02.12.2021, 12:46
Na czubku główki miała krwiaka i uszkodzone ciemię.O takie głupoty nie pytaj p.Janusza tylko lekarza.
za duzo zabójstw
za duzo zabójstw 01.12.2021, 09:36
Także z naszego powiatu,znaleziono w Holandii 24-letnią kobietę,martwą,którą zabił partner.
Niedługo będzie tak jak w Szwecji,że kobiety będą mieszkać same z dziećmi.
Nie miesci się w pale.
Nie miesci się w pale. 30.11.2021, 10:25
Plac Paderewskiego od lat słynie z patologii ,tam prawie wszyscy korzystają z socjalu Mopsu a kobiety to K....ROZKŁADAJĄ NOGI BYLE PAJACOWI,MIMO ,ŻE MAJĄ JUŻ DZIECI Z INNYMI.Zamiast dziecmi sie zajmowac.
Odebrac im mieszkania socjalne i dzieci a te k. z konkubentami do baraków za miasto.To wielki wstyd dla miasta,że zabijają swoje niechciane dziecko.Po co sprowadzili to dziecko na świat? DOŻYWOCIE DLA OBOJGA BO TYLKO NA TO ZASŁUGUJA.
LewackaKurka
LewackaKurka 02.12.2021, 10:05
Jak myślisz? Co jako mieszkańcy Złotowa możemy zrobić aby pomóc tym ludziom wyjść z beznadziejnej sytuacji, żeby w przyszłości nie zaradzały się takie sytuacje?

Skoro to miejsce OD LAT słynie z patologii to znaczy że Złotowianie jako społeczność i Rada miasta zawiodła na całej linii. A my stoimy z boku, przypatrujemy się temu jakby to nie był nasz problem. Ale kiedy dochodzi do tragedii to wszyscy winni tylko nie my. Oskarżać i patrzeć na daną sytuację tylko z jednej strony (przez swój pryzmat) to bardzo łatwa sprawa. Jednak takie podejście jeszcze nigdy nie przyniosło żadnych zmian.
wyjdziesz na prostą
wyjdziesz na prostą 02.12.2021, 11:29
Nie zadaj głupich pytań !!! Idż po recepty do Lekarza rodzinnego po LEK Brom dla faceta a dla ciebie bez recepty NERWOSOL-pół buteleczki wypij co dzień i zobaczysz zycie zdrowe ,z innej perspektywy i nie będziesz musiała rozkładac nóg byle narkomanowi/pijakowi aby cie zapłodnił i zmusi cie do urodzenia niechcianego dziecka.
Jeśli nasz Lęki-jest LEK NA LĘKI.mops DA KASĘ NA LEKARSTWA I POMOŻE IŚC DO LEKARZA PSYCHIATRY I TAM WYLECZYC SIĘ I BYC NORMALNYM CZŁOWIEKIEM, IŚC DO PRACY(obierac marchew w restauracji) Urzad Miejski zatrudni cie do pracy przy zieleni miejskiej.
Potem znajdziesz partnera,który pracuje,jest normalny i wtedy możecie miec dziecko i o dziecko zadbac a pomoże Pediatra,(lekarz od dzieci)
Zawsze pytaj. Odpowiemy.
LewackaKurka
LewackaKurka 02.12.2021, 11:42
Jesteś strasznie nieokrzesany i brak Ci kultury, przez co trudno się z Tobą rozmawia.
Świat nie jest taki zero-jedynkowy jak go przedstawiasz. Doskonale o tym wiesz, ale Twoje wypaczone ego nie pozwala Ci na zdrowy rozsądek. Zamiast z góry ocenia innych, polecam wrócić do nauki wczesnoszkolnej, gdzie uczą pisać. Pozdrawiam. Twoja LewackaKurka
do głupiej kurki
do głupiej kurki 02.12.2021, 18:58
Nie jesteś moją kurką bo ja nie jestem kogutem.
Są w miescie tacy co chcą 'Jak kura z kogutem"
bo już nic nie mogą.Podac ci adres?
LewackaKurka
LewackaKurka 03.12.2021, 09:56
I widzisz, Da się bez krzyków i obelg.
Gratuluję znajomości lokalnych 'atrakcji turystycznych'. Dziękuję ale nie skorzystam - nie mam takiej potrzeby.
Twoja LewackaKurka
MO
MO 30.11.2021, 10:09
Co to za patologia ,wie ktoś cos ?

Pozostałe