Jubileusz przedszkola w Lipce

  • 10.11.2021, 22:01
  • Janusz Justyna
Jubileusz przedszkola w Lipce
Gminne Przedszkole w Lipce świętowało jubileusz 75-lecia placówki.

 Piątkowy wieczór był pełen wspomnień i podziękowań osobom wspierającym Przedszkole Gminne w Lipce, którym Pani dyrektor Gabriela Pikulik wręczyła upominki i kwiaty.

Dopełnieniem uroczystości był wspaniały występ dzieci z przedszkola oraz zaprezentowana prezentacja przedstawiająca historię przedszkola.

Następnie nadszedł czas na zabranie głosu przez przybyłych gości. Na ręce pani dyrektor powędrowały kwiaty i upominki, gratulacje oraz życzenia wielu sukcesów na kolejne lata.

Później zaproszeni goście udali się do przedszkola, które z okazji jubileuszu przybrało odświętny wygląd. Przygotowano wystawę, w której można było oglądać galerię zdjęć i osiągnięć przedszkola, albumy, kroniki. Był jubileuszowy tort oraz wspaniały poczęstunek przygotowany przez pracowników przedszkola.

Z okazji jubileuszu, wszystkim pracownikom Przedszkola Gminnego w Lipce, życzymy dużo zdrowia i wielu sukcesów. Dziękujemy za uśmiech na twarzach dzieci, za zapewnienie wszechstronnego wychowania najmłodszemu pokoleniu oraz za otwartość na potrzeby dzieci i rodziców.

UG Lipka

Janusz Justyna

Zdjęcia (54)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe