Oświadczenie Rady Miejskiej w Złotowie

  • 05.11.2021, 22:35
  • Janusz Justyna
Oświadczenie Rady Miejskiej w Złotowie
Radni Rady Miejskiej w z klubów "Połączył nas Złotów" i "Zadbajmy o Złotów" oraz radny niestowarzyszony wystosowali do burmistrza pismo z oświadczeniem w sprawie realizacji projektu "Złotów. Wielkopolskie Zdroje"

Oświadczenie w załącznikach w galerii

Janusz Justyna

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.11.2021, 11:30
Brawo radni zróbcie w końcu porządek z tym celebrytą z lasu
Na przeciw ratusza
Na przeciw ratusza 09.11.2021, 18:42
A co ma wspólnego Wełniany z lasem? Bo z porządkiem się zgodzę
kleszcze
kleszcze 10.11.2021, 02:14
borelioza
Fotka z cyfrowego banku
Fotka z cyfrowego banku 10.11.2021, 20:57
Nie pij po nocach.
rozdwojenie jaźni
rozdwojenie jaźni 07.11.2021, 12:06
i jak tu się z takim porozumieć ? https://www.facebook.com/watch…
wstyd radni
wstyd radni 06.11.2021, 14:46
Zadbajmy o Złotów i Połączył nas Złotów to kluby działające przeciw Mieszkańcom.To te nazwiska w/w
kto wybrał tych radnych co podpisali sie tu?
kto wybrał tych radnych co podpisali sie tu? 06.11.2021, 12:59
Teraz już za późno na jakiekolwiek zmiany bo termin mija za tydzień.Radni mieli czas 7miesięcy aby wniosek napisac ale nie mieli o tym pojęcia a teraz za przewodnictwem Wełniaka są przeciw mieszkańcom miasta aby miasto sie rozwijało.
Nie chcą 12milionów dołożyc do FN bo chcą tylko parkingów i wymiany piecy w ich domach.
Radni nie znają Regulaminu co do radnych należy tylko Wełniaka słuchają,który myśli ,że teraz jest Komuna.
UM
UM 12.11.2021, 11:57
???????????????
Tak już jest w tym kraju
Tak już jest w tym kraju 06.11.2021, 21:14
"Czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach". ..jak to zamierzchły slogan wypowiedziany w kultowym filmie z przed prawie 30 lat a zarazem wiecznie żywy

Pozostałe