Konferencja w złotowskim ratuszu

  • 07.10.2021, 15:12
  • red
Konferencja w złotowskim ratuszu

Dzisiaj w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Złotowie odbyła się konferencja prasowa na temat Funduszy Norweskich

Konferencja pod linkiem - kliknij

red

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
konkrety
konkrety 14.10.2021, 23:36
https://www.facebook.com/urzad…
kolejna porażkaUM
kolejna porażkaUM 10.10.2021, 12:00
Skoro 9-ciu Radnych(plakat na pl.Paderewskiego) jest przeciw tym szkoleniom i spotkaniach przy kawie,z Funduszu Norweskiego no to większość Radnych zagłosuje przeciw tym wydatkom na te szkolenia(miękkie części we wniosku o FN)
jak też przeciw wydawaniu kasy z Urzędu Miejskiego na te głupotki.
Nie dziwię się,że Burmistrz z tymi co pisali Wniosek o FN przegra.
Gdyby Wniosek o Fundusze Norweskie zawierał prośbę o Fundusze na Inwestycje tylko, w Mieście Złotów, to nie okroiliby kasy.
A UM rozbudował Wniosek o pieniądze na szkolenia..Jakie szkolenia? Nauka to w Szkołach i na Uczelniach.
Do pracy do Urzędu Miejskiego przychodzi się z wiedzą nabytą na Uczelniach.
A pensje Burmistrza i V-ce to ponad 12000zł/m-c z naszych podatków.
Cola
Cola 11.10.2021, 15:33
Człowieku przecież do Funduszy Norweskich jest regulamin, którego nie można pominąć, i zakłada że musi być podział środków 40% miękkie i 60% inwestycje. Najpierw proszę doczytać szczegóły konkursu, a tak poza tym każda praca wymaga doszkalania - sądząc po komentarzu proponuję się solidnie podszkolić
przepisy prawa przestrzegać
przepisy prawa przestrzegać 11.10.2021, 18:26
Tak ??? pisaliście zgodnie z Regulaminem? to dlaczego okroili o połowę FN ???
Jednak nie było to zgodne z Regulaminem.
Doszkalania Tak ale nie z naszych podatków .Ze swoich pensji,we własnym zakresie niech się każdy dokształca jeśli czuje braki lub niech ustąpi z zajmowanego stanowiska.!!!
fakty
fakty 14.10.2021, 23:23
To nasz rząd okroił, bo zdecydował ze z powodu pandemii ta pula pieniędzy od Norwegów będzie podzielona na 29 miast zamiast na 10. Gdyby nie to, to dostalibyśmy grant na ok.34 mln, bo nasz projekt został oceniony przez ekspertów bardzo wysoko, najlepiej w Wielkopolsce.
Cola
Cola 12.10.2021, 15:00
Brak słów, jak się nie ma wiedzy dlaczego okroili to się o tym nie pisze, było podawane przecież do ogólnej wiadomości, że środki idą mimo wszystko przez Polskie Ministerstwo, które zamiast przekazać środki tylko 15 miastom postanowiło dać wszystkim 29 po równo. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem, a nie takie bzdury potem piszecie. Szkolenia przecież też są obligatoryjne w projekcie i nie idą z "Twojej" kasy tylko ze środków zewnętrznych.
Żałosne to działanie PiSu
Żałosne to działanie PiSu 12.10.2021, 18:51
Jasne.SZOK.PiS-Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zamiast dołożyć kasy dla małego miasta na Rozwój Lokalny to zabrało nam ponad 14 000 000 zł.Szok! Szok!.
A premier Morawiecki mówił,ze takie wysokie PKB jest obecnie w Polsce a zasłaniają się pandemią.
Prawda jest inna ,PiSowi brakuje kasy,skoro nam tak dużo kasy zabrał i koszty zwiększa na Samorządy.
Poza
Poza 07.10.2021, 18:11
Albo wy….ć hamulcowych jeszcze za Górzną
Obserwator
Obserwator 07.10.2021, 17:30
Zawsze można się przeprowadzić do Górzna, za burmistrzem😥
Monster
Monster 07.10.2021, 15:25
Wełniak, Koronkiewicz. Ludzie, chcecie żyć na zadupiu? To słuchajcie tych kolesi.
Joł
Joł 07.10.2021, 17:08
Zgadzam sie z Tobą

Pozostałe