Nowa edycja czwartków lekkoatletycznych

  • 17.09.2021, 22:55
  • Janusz Justyna
Wczoraj na stadionie miejskim w Złotowie odbywała inauguracja jesiennej edycji powiatowych eliminacji Czwartków Lekkoatletycznych.

Wczoraj na stadionie miejskim w Złotowie odbywała inauguracja jesiennej edycji powiatowych eliminacji Czwartków Lekkoatletycznych. Na początku zawodów Pan Krzysztof Doroszuk dyrektor Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Złotowie, pani Aldona Chamarczuk dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Złotowie i pan Andrzej Wawruszak Koordynator Powiatowych Czwartków Lekkoatletycznych wręczali nagrody dla najlepszych młodych sportowców. Organizatorem Eliminacji Powiatowych Czwartków Lekkoatletycznych jest Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie. Zawody odbywają dzięki Starostwu Powiatowemu w Złotowie i Wielkopolskiemu Zrzeszeniu LZS.

POPP Złotów

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe