Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Warto wiedzieć:

Sukcesy złotowskich policjantów

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie sierż. Monika Kapera i sierż. Rafał Stachowski z sukcesem wystartowali w biegu "Nocna Dycha Kopernika" w Toruniu.

11 sierpnia br. w Toruniu odbyła się piąta edycja biegu "Nocna Dycha Kopernika". Późnym wieczorem we wspaniałej atmosferze blisko 1000 biegaczy wystartowało na dwóch dystansach 5 i 10 kilometrów. Wśród zawodników byli również policjanci ze złotowskiej komendy sierż Monika Kapera, która pokonała dystans 10 kilometrów i sierż. Rafał Stachowski, który startował na dystansie 5 kilometrów.

Wśród kobiet sierż. Monika Kapera przekroczyła linię mety z doskonałym czasem 00:39:16 i zajęła 4 miejsce. Wśród mężczyzn najlepszym okazał się sierż. Rafał Stachowski, który ze świetnym czasem 00:16;16 wywalczył sobie zwycięstwo.

Sierż. Monika Kapera i sierż. Rafał Stachowski należą do lekkoatletycznej kadry Komendanta Głównego Policji. Policjanci mimo trudnej i wymagającej służby, pełnionej w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym, znajdują czas na codzienne treningi i zdobywanie medali. W 2018 r. za znaczące sukcesy sportowe zostali odznaczeni przez Komendanta Głównego Policji "Brązową odznaką sprawności fizycznej"

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach!