Konkurs podzielony był na cztery kategorie wiekowe, które oceniane były przez jury w składzie:
- Aldona Chamarczuk – dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej
- Danuta Kitowska – kierownik Pracowni Doradztwa w CDN w Pile, pedagog, nauczyciel akademicki
- Klaudia Skotarczak – właścicielka pracowni architektonicznej
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Wyniki konkursu:
Kategoria: Przedszkola
I miejsce – Zuzanna Karpińska – Publiczne Przedszkole w Krajence
II miejsce – Maja Zabrocka – Przedszkole Miejskie w Okonku
III miejsce – Zuzanna Cybulska - Odział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kleszczynie
Wyróżnienia:
Julia Mróz – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Łąkiem
Jacek Celuch – Przedszkole Publiczne w Krajence
Kinga Brzezińska – Katolickie Przedszkole w Złotowie
Kategoria: Klasy I-III
I miejsce – Lena Wójcicka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Jastrowiu
II miejsce – Melania Paciorek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej w Wiśniewce
III miejsce – Maria Orłowska - Szkoła Podstawowa w Łąkiem
Wyróżnienia:
Olga Grzybowska – Szkoła Podstawowa w Lipce
Zuzanna Zdrenka – Zespół Szkół Katolickich w Złotowie
Zofia Rakowska – Zespół Szkół Katolickich w Złotowie
Kategoria: Klasy IV-VI
I miejsce – Anna Jędrzejczyk - Zespół Szkół Katolickich w Złotowie
II miejsce – Agata Czyż - Zespół Szkół Katolickich w Złotowie
III miejsce – Matylda Grzesiak – Szkoła Podstawowa w Górznej
Wyróżnienia:
Maja Najberg – Zespół Szkół w Tarnówce
Mateusz Miller – Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
Maja Frankowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Jastrowiu
Anna Lis – Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie
Natalia Wruk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence
Aleksander Ciechanowski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence
Wyróżnienia specjalne Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Złotowie:
Julia Kulig – Szkoła Podstawowa w Lipce
Rozalia Pietrzyk – Szkoła Podstawowa w Lipce
Kategoria: Klasy VII, VIII i III gimnazjum
I miejsce – Maria Zieleń – Zespół Szkół w Tarnówce
II miejsce – Piotr Onacki – Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie
III miejsce – Anastazja Klimek – Szkoła Podstawowa w Lipce
Wyróżnienia:
Karolina Szada – Zespół Szkół w Tarnówce
Matylda Łuczon – Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence
Wyróżnienie i Nagroda Specjalna Dyrektora Szkoły Podstawowej w Lipce:
Emilia Usyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie
Wyróżnienia specjalne Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Złotowie:
Roksana Jurkszak – Szkoła Podstawowa w Radawnicy
Julia Bartenowska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence
UG Lipka
Napisz komentarz
Komentarze