Pierwsze informacje dotarły z lokalu wyborczego w klubie "Ziemowit". W okręgach nr 1 i nr 2 radnymi zostali ponownie Stanisław Wojtuń i Mariola Wegner. Krótko przed północą z nieoficjalnych informacji z komisji w UM wynikało, że z okręgu nr 10 do rady wszedł Łukasz Piosik. Następnie pojawiły się informacje o zwycięstwach Agnieszki Jęsiek-Barabasz, Grzegorza Kolery i Henryka Golli.
Kolejni radni Rady Miejskiej nowej kadencji, to: Krzysztof Żelichowski (okręg nr 8), Jakub Pieniążkowski (okręg nr 7), Aldona Chamarczuk (okręg nr 11), Krzysztof Koronkiewicz (okręg nr 12), Maciej Zając (okręg nr 15) i Zygmunt Muzioł (okręg nr 9). Z. Muzioł o jeden głos pokonał Krzysztofa Kulaska!
Do rady weszli także: Janusz Justyna, Roman Głyżewski i Stanisław Wełniak.
Są też pierwsze obliczenia głosowania na burmistrza miasta Złotowa, o godzinie 5.00 wynik wyglądał następująco: Adam Pulit - 751 głosów, Mirosław Jaskólski - 412 głosów, Jan Maksimczyk - 221 głosów.
Podkreśleni kandydaci to nowi członkowie Rady Miejskiej Złotowa kadencji 2018-2023:
Okręg nr 1
Boh. Westerplatte 1A - 11E, Marii Skłodowskiej-Curie
Mariola WEGNER (KWW Zadbajmy o Złotów)
Mateusz HRYCOŃ (KWW Adam Pulit)
Okręg nr 2
Słowackiego 1-8, Wańkowicza, pl. Wolności, Reymonta
Stanisław WOJTUŃ (KWW Połączył nas Złotów)
Anna ZARĘBA (KWW Zadbajmy o Złotów)
Jarosław BIECKI (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 3
Boh. Westerplatte 12, Słowackiego 9, Norwida bez nr 14
Henryk GOLLA (KWW Zadbajmy o Złotów)
Katarzyna JÓZEFOWSKA (KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska)
Łukasz CZERWIEC (KWW Połączył nas Złotów)
Okręg nr 4
Boczna, Konopnickiej, Marii Zientara–Malewskiej, Matejki, Norwida 14, Powstańców, Sienkiewicza, Spacerowa, Staszica, Szpitalna
Grzegorz KOLERA (KWW Połączył nas Złotów)
Alicja FRUZIŃSKA (KWW Adam Pulit)
Jacek LEWANDOWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)
Okręg nr 5
Boh. Westerplatte 13 i kolejne
Janusz JUSTYNA (KWW Adam Pulit)
Krystian CICHAŃSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)
Sylwina GŁĘBCZYŃSKA (KWW Połączył nas Złotów)
Okręg nr 6
Brzozowa, Głębinowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kolejowa, Kopernika, Kujańska, Moniuszki 10 i kolejne, Nieznanego Żołnierza, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Wodociągowa, Za Dworcem
Agnieszka JĘSIEK-BARABASZ (KWW Połączył nas Złotów)
Anna NAPORA (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 7
600-Lecia, al. Piasta, Janusza Sławińskiego, Moniuszki 1-9
Jakub PIENIĄŻKOWSKI (KWW Połączył nas Złotów)
Karol WRZALIK (KWW Adam Pulit)
Roman HERNES (KWW Zadbajmy o Złotów)
Okręg nr 8
Bolesława Krzywoustego, Polna, Zielna
Krzysztof ŻELICHOWSKI (KWW Krzysztofa Żelichowskiego)
Grażyna MOCZARSKA (KWW Adam Pulit)
Zdzisław ŻEBRYK (KWW Zadbajmy o Złotów)
Sandra GAMIBRODZKA (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 9
Al. Mickiewicza, Cechowa, Garncarska, Grochowskiego, Krótka, Mokra, Nowy Rynek, Pasterska, Podolska, Półwiejska, Spichrzowa, Studzienna, Targowa, Towarowa, Wojska Polskiego, Zduny
Zygmunt MUZIOŁ (KWW Adam Pulit)
Krzysztof KULASEK (KWW Połączył nas Złotów)
Lucyna GRUNAU-KURASZ (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 10
Chrobrego, Dworzaczka, Piotra Skargi, Obrońców Warszawy, Ostra, Panny Marii, pl. Paderewskiego, Półwysep Rybacki, Rybacka, Stary Rynek, Wawrzyniaka, Wodna
Łukasz PIOSIK (KWW Połączył nas Złotów)
Jarosław BIAŁKOWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)
Katarzyna SPYT (KWW Adam Pulit)
Okręg nr 11
Królowej Jadwigi 58 i kolejne, Plut. Michała Robaka, Szkolna, Jagiełły
Aldona CHAMARCZUK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Marcin MISZTAL (KWW Adam Pulit)
Mirosław WEGNER (KWW Zadbajmy o Złotów)
Tomasz CEGIELSKI (KWW Połączył nas Złotów)
Zofia KORPUSIK-JELONKOWA (KWW Zofii Korpusik-Jelonkowej)
Okręg nr 12
Brunona Radowskiego, Chojnicka, Ciesielska, Jana Kocika, Kamieniarska, Królowej Jadwigi 1 - 57, Domańskiego, Łowiecka, Murarska, Przechodnia, Rogatki, Rzemieślnicza, Stolarska, Ślusarska, Świerkowa, Brzezińskiego
Krzysztof KORONKIEWICZ (KWW Połączył nas Złotów)
Zbigniew ZALEWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)
Magda BRYLAŃSKA-ZIOMEK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 13
8. Marca, al. Rodła, Antoniego Dorsza, Antoniego Jaśka, Bytomiaków, Franciszka Bartosza, Jana Rożeńskiego, Jaśminowa, Józefa Horsta, Józefa Mozolewskiego, Pellowskiego, Kwiatowa, Kwidzyniaków, Leśna, Marii Gąszczak, Pogodna, Potulickich, Promykowa, Romana Kołodzieja, Rozdroże, Różana, Słoneczna, Teofila Kokowskiego, Zamkowa
Roman GŁYŻEWSKI (KWW Połączył nas Złotów)
Iwona FIDURSKA (KWW Adam Pulit)
Marzena JAKÓBCZYK-KOWALSKA (KWW Zadbajmy o Złotów)
Katarzyna FONS (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 14
Działkowców, Jastrowska, Jeziorna, Kresowiaków, Miła, Plażowa, Spokojna, Wędkarska, Wielatowska, Wincentego Witosa, Zaciszna, Żeglarska
Stanisław WEŁNIAK (KWW Zadbajmy o Złotów)
Dariusz CIĘŻKI (KWW Adam Pulit)
Jan ZAMCZYK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 15
Al. P.J. Lenne, Czarna Droga, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Jerozolimska, Kazimierza Brzuchalskiego, Kościelna, Maćkowiczów, Drzymały, Hubego, Nowa, Okrężna, Partyzantów, pl. Kościuszki, Sportowa, Widokowa, Wioślarska, Zakątek
Maciej ZAJĄC (KWW Adam Pulit)
Marcin BATKO (KWW Zadbajmy o Złotów)
Zbigniew ŻUBRYJ (KWW Połączył nas Złotów)
Przemysław MALISZEWSKI (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Napisz komentarz
Komentarze