Liga Międzyokręgowa
Iskra Szydłowo | 2–2 | GLKS Wysoka | 6 października, 14:00 |
Huragan Pobiedziska | 2–3 | 1922 Lechia Kostrzyn | 7 października, 15:00 |
Sparta Oborniki | 4–3 | Korona Stróżewo | 6 października, 12:00 |
Zamek Gołańcz | 1–4 | Błękitni Wronki | 6 października, 15:00 |
Vitcovia Witkowo | 1–2 | Leśnik Margonin | 7 października, 15:00 |
TPS Winogrady (Poznań) | 0–2 | Płomień Połajewo | 6 października, 16:00 |
Concordia Murowana Goślina | 1–1 | Wełna Skoki | 6 października, 15:00 |
Sparta Złotów | 2–4 | Pogoń Łobżenica | 6 października, 15:00 |
Klasa Okręgowa
Tarnovia Tarnówka | 3–0 | Noteć Rosko | 6 października, 15:00 |
Sokół Damasławek | 0–1 | Zjednoczeni Kaczory | 7 października, 15:00 |
Sokół Szamocin | 6–1 | Orzeł Pęckowo | 6 października, 15:00 |
Kłos Budzyń | 4–2 | Unia Wapno | 6 października, 15:00 |
Włókniarz Okonek | 2–1 | Polonia Chodzież | 6 października, 15:00 |
Stella Białośliwie | 1–2 | Wenus Jędrzejewo | 6 października, 15:00 |
Polonia Jastrowie | 1–2 | Fortuna Wieleń | 6 października, 15:00 |
Radwan Lubasz | 1–6 | Noteć Czarnków | 7 października, 15:00 |
A Klasa gr. 1
Pauza: Sokół Kościerzyn Wielki. | |||
Noteć Dziembowo | 4–0 | Błyskawica Nieżychowo | 7 października, 13:00 |
Łobzonka Wyrzysk | 2–2 | Iskra II Szydłowo | 7 października, 15:00 |
Iskra Krajenka | 7–0 | Iskra Bądecz | 6 października, 16:00 |
Leśni Zawada | 3–2 | Zryw Sypniewo | 6 października, 15:00 |
Jedność Zakrzewo | 2–1 | Noteć Miasteczko Krajeńskie | 7 października, 16:00 |
B Klasa gr. 1
Pauza: ZKS Zelgniewo. | |||
Piast Głubczyn | 1–6 | KP Piła | 7 października, 14:00 |
Legion Krępsko | 1–1 | Korona Dębno | 7 października, 14:00 |
GTS Lipka | 2–3 | Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) | 7 października, 14:00 |
Liga PZ LZS Złotów
Tacconi Górzna – Iskra Czernice 2:6
Naprzód St. Wiśniewka - Orzeł Stawnica 0:7
Unia Bartoszkowo - Piast Skic 0:2
Sławianowo - Piast Zalesie 2:2
Płomień Radawnica - Krajan Podróżna 1:0
Huragan Nowa Święta - Victoria Józefowo 0:3
Napisz komentarz
Komentarze