1 października 2018 r. o godz. 16:00 w Urzędzie Miejskim w Złotowie, odbyło się losowanie kolejności umieszczenia kandydatów na kartach do głosowania dla komitetów wyborczych zarejestrowanych w więcej niż jednym okręgu wyborczym (spośród następujących po numerach przyznanych komitetom zarejestrowanym w PKW) oraz dla list kandydatów komitetów wyborczych zarejestrowanych w jednym okręgu wyborczym.
Wylosowane numery decydujące o kolejności na liście do głosowania:
15 - KWW ADAM PULIT
16 - KWW ZADBAJMY O ZŁOTÓW
17 - KWW POŁĄCZYŁ NAS ZŁOTÓW
18 - KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
19 - KWW ZOFII KORPUSIK-JELONKOWEJ
20 - KWW KRZYSZTOFA ŻELICHOWSKIEGO
LISTY PO UPORZĄDKOWANIU (KOLEJNOŚĆ KANDYDATÓW)
Okręg nr 1
Boh. Westerplatte 1A - 11E, Marii Skłodowskiej-Curie
Mateusz HRYCOŃ (KWW Adam Pulit)
Mariola WEGNER (KWW Zadbajmy o Złotów)
Okręg nr 2
Słowackiego 1-8, Wańkowicza, pl. Wolności, Reymonta
Anna ZARĘBA (KWW Zadbajmy o Złotów)
Stanisław WOJTUŃ (KWW Połączył nas Złotów)
Jarosław BIECKI (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 3
Boh. Westerplatte 12, Słowackiego 9, Norwida bez nr 14
Katarzyna JÓZEFOWSKA (KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska)
Henryk GOLLA (KWW Zadbajmy o Złotów)
Łukasz CZERWIEC (KWW Połączył nas Złotów)
Okręg nr 4
Boczna, Konopnickiej, Marii Zientara–Malewskiej, Matejki, Norwida 14, Powstańców, Sienkiewicza, Spacerowa, Staszica, Szpitalna
Alicja FRUZIŃSKA (KWW Adam Pulit)
Jacek LEWANDOWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)
Grzegorz KOLERA (KWW Połączył nas Złotów)
Okręg nr 5
Boh. Westerplatte 13 i kolejne
Janusz JUSTYNA (KWW Adam Pulit)
Krystian CICHAŃSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)
Sylwina GŁĘBCZYŃSKA (KWW Połączył nas Złotów)
Okręg nr 6
Brzozowa, Głębinowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kolejowa, Kopernika, Kujańska, Moniuszki 10 i kolejne, Nieznanego Żołnierza, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Wodociągowa, Za Dworcem
Agnieszka JĘSIEK-BARABASZ (KWW Połączył nas Złotów)
Anna NAPORA (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 7
600-Lecia, al. Piasta, Janusza Sławińskiego, Moniuszki 1-9
Karol WRZALIK (KWW Adam Pulit)
Roman HERNES (KWW Zadbajmy o Złotów)
Jakub PIENIĄŻKOWSKI (KWW Połączył nas Złotów)
Okręg nr 8
Bolesława Krzywoustego, Polna, Zielna
Grażyna MOCZARSKA (KWW Adam Pulit)
Zdzisław ŻEBRYK (KWW Zadbajmy o Złotów)
Sandra GAMIBRODZKA (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Krzysztof ŻELICHOWSKI (KWW Krzysztofa Żelichowskiego)
Okręg nr 9
Al. Mickiewicza, Cechowa, Garncarska, Grochowskiego, Krótka, Mokra, Nowy Rynek, Pasterska, Podolska, Półwiejska, Spichrzowa, Studzienna, Targowa, Towarowa, Wojska Polskiego, Zduny
Zygmunt MUZIOŁ (KWW Adam Pulit)
Krzysztof KULASEK (KWW Połączył nas Złotów)
Lucyna GRUNAU-KURASZ (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 10
Chrobrego, Dworzaczka, Piotra Skargi, Obrońców Warszawy, Ostra, Panny Marii, pl. Paderewskiego, Półwysep Rybacki, Rybacka, Stary Rynek, Wawrzyniaka, Wodna
Katarzyna SPYT (KWW Adam Pulit)
Jarosław BIAŁKOWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)
Łukasz PIOSIK (KWW Połączył nas Złotów)
Okręg nr 11
Królowej Jadwigi 58 i kolejne, Plut. Michała Robaka, Szkolna, Jagiełły
Marcin MISZTAL (KWW Adam Pulit)
Mirosław WEGNER (KWW Zadbajmy o Złotów)
Tomasz CEGIELSKI (KWW Połączył nas Złotów)
Aldona CHAMARCZUK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Zofia KORPUSIK-JELONKOWA (KWW Zofii Korpusik-Jelonkowej)
Okręg nr 12
Brunona Radowskiego, Chojnicka, Ciesielska, Jana Kocika, Kamieniarska, Królowej Jadwigi 1 - 57, Domańskiego, Łowiecka, Murarska, Przechodnia, Rogatki, Rzemieślnicza, Stolarska, Ślusarska, Świerkowa, Brzezińskiego
Zbigniew ZALEWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)
Krzysztof KORONKIEWICZ (KWW Połączył nas Złotów)
Magda BRYLAŃSKA-ZIOMEK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 13
8. Marca, al. Rodła, Antoniego Dorsza, Antoniego Jaśka, Bytomiaków, Franciszka Bartosza, Jana Rożeńskiego, Jaśminowa, Józefa Horsta, Józefa Mozolewskiego, Pellowskiego, Kwiatowa, Kwidzyniaków, Leśna, Marii Gąszczak, Pogodna, Potulickich, Promykowa, Romana Kołodzieja, Rozdroże, Różana, Słoneczna, Teofila Kokowskiego, Zamkowa
Iwona FIDURSKA (KWW Adam Pulit)
Marzena JAKÓBCZYK-KOWALSKA (KWW Zadbajmy o Złotów)
Roman GŁYŻEWSKI (KWW Połączył nas Złotów)
Katarzyna FONS (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 14
Działkowców, Jastrowska, Jeziorna, Kresowiaków, Miła, Plażowa, Spokojna, Wędkarska, Wielatowska, Wincentego Witosa, Zaciszna, Żeglarska
Dariusz CIĘŻKI (KWW Adam Pulit)
Stanisław WEŁNIAK (KWW Zadbajmy o Złotów)
Jan ZAMCZYK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Okręg nr 15
Al. P.J. Lenne, Czarna Droga, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Jerozolimska, Kazimierza Brzuchalskiego, Kościelna, Maćkowiczów, Drzymały, Hubego, Nowa, Okrężna, Partyzantów, pl. Kościuszki, Sportowa, Widokowa, Wioślarska, Zakątek
Maciej ZAJĄC (KWW Adam Pulit)
Marcin BATKO (KWW Zadbajmy o Złotów)
Zbigniew ŻUBRYJ (KWW Połączył nas Złotów)
Przemysław MALISZEWSKI (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)
Napisz komentarz
Komentarze