Galę rozpoczął grą na fortepianie Filip Skrzypczyński, maturzysta z CKZiU.
A oto kandydaci i laureaci Nagrody Powiatu Złotowskiego za rok 2017:
Gospodarka i przedsiębiorczość:
Firma Usługowo-Handlowa - ARMA, Lipka nominacja LAUREAT
Mastertrans - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Okonek nominacja
Ekopralnia Magda, Krajenka
PeatCo Spółka z.o.o w Kamieniu nominacja
Róża Wróblewska Makeup by Rose, Zakrzewo
Rolnictwo, przetwórstwo rolne, ochrona środowiska i leśnictwo:
Renata Beger, Nowy Dwór nominacja
Firma GOLD - LAS, Górzna nominacja LAUREAT
Zakład Usług Leśnych Stryszyk, Lipka nominacja
Kultura, dziedzictwo narodowe, oświata i wychowanie:
Urszula Belka, Złotów
Jednostka Strzelecka 4001 im. Szarych Szeregów, Złotów nominacja LAUREAT
Paweł Kamiński, Radawnica
Stowarzyszenie Miłośników Motocykli, Brzeźnica
Koło Gospodyń Wiejskich w Osowcu
Gizela Kruczyńska i Teresa Kruczyńska, Złotów nominacja
Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Chór "Sonata" w Okonka nominacja
Joachim Wiese, Międzybłocie
Sport, turystyka i rekreacja:
Klaudia Adamek, Zakrzewo nominacja LAUREAT
Krystyna Błońska, Sypniewko
Barbara Chodera, Złotów
Grupa Odnowy Wsi Drożyska Wielkie
Arkadiusz Król, Krajenka
Grzegorz Peksa, Jastrowie
Jakub Pieniążkowski, Złotów nominacja
MLKS Sparta Złotów nominacja
Adam Tomaszewski, Międzybłocie
Bezpieczeństwo publiczne:
Piotr Müller, Blękwit nominacja
Ochotnicza Straż Pożarna w Lotyniu nominacja LAUREAT
Gabriela Pikulik, Lipka nominacja
Ochrona zdrowia i opieka społeczna:
Karolina Bąkowska
Caritas Parafii p.w. Matki Bożej od Wykupu Niewolników nominacja
Zofia Dorsz, Kleszczyna
Hipomedical Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji "Zabajka", Stawnica nominacja LAUREAT
Ogólnopolskie Stowarzyszenie "Arka Noego" w Głomsku nominacja
Andrzej Zawiliński, Okonek
Osobowość roku:
Barbara Chodera, Złotów
Drużyna Szpiku przy ZSE im. Jana Pawła II, Złotów nominacja LAUREAT
Anna Gorzewska-Bronk, Augustowo
Arkadiusz Michalski, Krajenka nominacja
Paweł Mikołaj Mikołajczyk, Warszawa nominacja
Jadwiga Zbiżek, Stawnica
Wydarzenie roku:
Envi-Filter Poland Sp. z.o.o, Skórka nominacja
Piknik Historyczny Jastrowie LAUREAT
Nagroda specjalna
25-lecie Blues Express Festival, Zakrzewo LAUREAT
XX edycja Dni Kwitnących Wiśni, Stara Wiśniewka LAUREAT
Napisz komentarz
Komentarze