Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Warto wiedzieć:

Nasza mistrzyni, wielkie brawa!!!

Klaudia Adamek, lekkoatletka rodem z Zakrzewa, wywalczyła w sobotę złoty medal Halowych Mistrzostw Polski w Arenie Toruń

W finałowym biegu sprinterek na 60 metrów wszystkie medalistki poprawiły swoje rekordy życiowe. Złoto zdobyła faworytka, medalistka mistrzostw Europy do lat 18 z Tbilisi, Klaudia Adamek, której na mecie zmierzono czas 7.46 – wynik ten jest drugim w historii polskiej lekkoatletyki juniorek. Drugie miejsce zajęła Klaudia Siciarz – zawodniczka z Krakowa przebiegła 60 metrów w 7.56, a wczoraj na mityngu Copernicus Cup ustanowiła rekord Europy U20 w biegu przez płotki. Brązowy medal zdobyła Martyna Kotwiła – 7.59.

Klaudii, zawodniczce Gwardii Piła, gratulujemy wielkiego sukcesu i czekamy na kolejne!

Warto przypomnieć, że talent Klaudii Adamek pokazał swoją siłę na złotowskich Czwartkach lekkoatletycznych, gdzie każdy start na stadionie przy ul. Wioślarskiej przynosił rekordowe wyniki. Stąd, przypominamy zdjęcie sprzed kilku lat!