Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Warto wiedzieć:

Finał mistrzostw młodzików

W hali Złotowianka w niedzielę 14 lutego mał miejsce finał OZPN Piła w kategorii młodzików

Wygrali zasłużenie piłkarze MOSiR Piła pod wodzą trenera Karola Skiby, pokonując w finale Sokoła Damasławek 1:0. Spotkanie o trzecie miejsce wygrali zawodnicy Nielby Wągrowiec po zwycięstwie nad Akademią Fair Play Złotów po rzutach karnych. Sparta Złotów zajęła 5. miejsce, notując w fazie grupowej najwyższą wygraną w turnieju 9:0 nad Unią Wapno.

Wyróżniono najlepszych piłkarzy wśród finalistów: Fair Play - Michał Spychalski, Nielba Wągrowiec - Kasjan Lipkowski, Sokół Damasławek - Szymon Piskulski, MOSiR Piła - Marcel Siuda, MVP turnieju - Kacper Zieliński (MOSiR Piła).

Puchary, medale, dyplomy wyróżnienia wręczali radna RM Mariola Wegner, wicestarosta złotowski Daniel Sztych w asyście Mariusza Ziatyka. Turniej otworzył przewodniczący RM Złotów, Krzysztof Żelichowski. Puchar dla MVP ufundowała firma Glaz-man ze Złotowa.