Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Warto wiedzieć:

Sparta nie do zatrzymania!

Jak dotąd złotowska drużyna jest niepokonana. Dzisiaj wygrała z trudnym rywalem z Ujścia

Pierwsza połowa była bezbramkowa, złote trafienie w drugiej odsłonie meczu, w 55 minucie zaliczył Patryk Lach. Sparta wygrała 1:0, ale sytuacji do podwyższenia wyniku było całkiem sporo. Uniści nie zagrażali zbyt często bramce Sparty, ale gospodarze musieli do końca się pilnować, by nie stracić punktów. Ciekawostką była swego rodzaju symbioza pomiędzy kibicami obu drużyn - choć kibicowali swoim, mogli to robić praktycznie w jednej grupie... To rzadki widok na piłkarskich stadionach. Po stronie Sparty na pewno warto wyróżnić "żywe srebro" - Karola Grelewskiego, choć dobry wynik to efekt pracy całego zespołu z trenerem Damianem Sudołem na czele!