Liga Międzyokręgowa
Kolejka 12 – 20-21 października |
Iskra Szydłowo | 2–1 | Huragan Pobiedziska | 20 października, 14:00 |
Sparta Oborniki | 2–0 | 1922 Lechia Kostrzyn | 20 października, 15:00 |
Zamek Gołańcz | 2–2 | Sparta Złotów | 20 października, 15:00 |
Vitcovia Witkowo | 7–1 | Korona Stróżewo | 20 października, 15:00 |
TPS Winogrady (Poznań) | 4–1 | Błękitni Wronki | 20 października, 16:00 |
Concordia Murowana Goślina | 3–1 | Leśnik Margonin | 20 października, 15:00 |
Wełna Skoki | 4–2 | Płomień Połajewo | 20 października, 15:00 |
GLKS Wysoka | 1–1 | Pogoń Łobżenica | 20 października, 15:00 |
Zamek Gołańcz - Sparta Złotów 2:2 (1:2)
Sparta jako pierwsza zdobyła gola, po strzale Karola Jurka. Gospodarze wyrównali, ale wynik do przerwy ustalił Mateusz Chudziński, zdobywając bramkę strzałem z rzutu wolnego. W drugiej połowie gospodarze wyrównali i mecz zakończył się podziałem punktów.
Klasa Okręgowa
Kolejka 12 – 20-21 października |
Tarnovia Tarnówka | 3–1 | Sokół Damasławek | 20 października, 15:00 |
Sokół Szamocin | 1–1 | Noteć Rosko | 20 października, 15:00 |
Kłos Budzyń | 0–4 | Zjednoczeni Kaczory | 20 października, 15:00 |
Włókniarz Okonek | 0–3 | Orzeł Pęckowo | 20 października, 15:00 |
Stella Białośliwie | 0–2 | Unia Wapno | 20 października, 15:00 |
Polonia Jastrowie | 1–1 | Polonia Chodzież | 20 października, 15:00 |
Radwan Lubasz | 1–0 | Wenus Jędrzejewo | 21 października, 15:00 |
Noteć Czarnków | 5–2 | Fortuna Wieleń | 20 października, 15:00 |
A Klasa gr. 1
Kolejka 9 – 20-21 października |
Pauza: Iskra II Szydłowo. | |||
Łobzonka Wyrzysk | 2–1 | Błyskawica Nieżychowo | 21 października, 15:00 |
Iskra Krajenka | 0–3 | Noteć Dziembowo | 20 października, 15:00 |
Leśni Zawada | 4–4 | Iskra Bądecz | 20 października, 15:00 |
Jedność Zakrzewo | 2–3 | Sokół Kościerzyn Wielki | 21 października, 15:00 |
Noteć Miasteczko Krajeńskie | 3–0 | Zryw Sypniewo | 20 października, 15:00 |
B Klasa gr. 1
Kolejka 10 – 20-21 października |
Pauza: Korona Dębno. | |||
ZKS Zelgniewo | 3–3 | KP Piła | 21 października, 14:00 |
Piast Głubczyn | nie odbył się | Korona Brzeźnica | 21 października, 14:00 |
Legion Krępsko | 1–7 | GTS Lipka | 21 października, 14:00 |
Liga PZ LZS
Naprzód St. Wiśniewka - Iskra Czernice 1:4
Unia Bartoszkowo - Krajan Podróżna 2:5
Orzeł Stawnica - Piast Skic 3:1
Napisz komentarz
Komentarze