Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Warto wiedzieć:

Srebro Kingi

Dzisiaj w Grudziądzu zakończył się Puchar Polski Kadetek i Kadetów

MLKS Spartę Złotów reprezentowało 7. sportowców: 4. kadetki i 3. kadetów. W walkach eliminacyjnych kadetów Kacper Czerwiński trafił na tegorocznego mistrza Polski ze Szczecina, a Kamil Szydłowski przegrał stosunkiem głosów 2-1 z zawodnikiem z Jeleniej Góry. A w walce o medal nasz ciężki Aleksander Klóska nie tylko w mojej ocenie niesłusznie przegrał z zawodnikiem z Koszalina. Natomiast kadetki: Daria Napora w walce o medal pokonała na punkty zawodniczkę ze Skarżyska Kamiennej 2-1. Kinga Kotowicz pokonała zawodniczkę Viktorii Ostrołęka przez rsc. w 3. rundzie, a w walce o złoto, niestety, w połowie 3. rundy lekarz zawodów przerwał walkę, gdzie na kartach punktowych Kinga wygrała 2. rundy u wszystkich sędziów.
Anastazja Tomasz I Patrycja Grzanka zdobyły brązowe medale przegrywając z mistrzyniami Polski. Podczas Pucharu Polski gościem był Maciej "Striczu" Sulęcki i oczywiście zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. W punktacji klubowej Spartanki zajęły 2 miejsce w Polsce, zdobywając 39 punktów.