Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Zagłosuj petem

  • 13.09.2018, 13:45 (aktualizacja 13.09.2018 13:55)
  • Janusz Justyna
Zagłosuj petem
Jak podał profil FB: Złotów. Wielkopolskie Zdroje - w mieście pojawiły się osobliwe "urny" do głosowania.

Jak czytamy na facebooku: Wyrzucaj peta z rozmysłem i odpowiedz na pytanie. To nasz nowy pomysł na rozwiązanie problemu porzuconych niedopałków papierosów w miejscach publicznych. Czy zadziała...?

Pomysł spotkał się z różnymi opiniami, a jak wam się podoba? Urządzenia do zbierania petów zostały zamontowane w parkach miejskich przy al. Mickiewicza i obok starostwa, jeszcze jedno znajdzie miejsce przy zagrodzie krajeńskiej.

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborczyni
Wyborczyni 14.09.2018, 14:59
Panie Adamie jak konsultacje to naprawdę z mieszkańcami a nie głupami.
Niech pan wdraża swoje pomysły bo ci POdpowiadacze robią to dla pana zguby.
Niech pan będzie sobą i nie rozgląda się na boki.
Wybory to pożywka dla POdstępnych ludzi trzeba się ich strzec.
Kama
Kama 14.09.2018, 13:35
Uważam że można by to przerobić na parkomat dla spacerowiczów.
Wiele
Wiele 14.09.2018, 09:01
Myślę, że Pan Amernik mógłby zostać zaproszony na konsultacje do urzędu, wystąpić na konferencji i zostać oficerem społecznym. Specjalizacja urządzenia na niedopałki.
jad
jad 14.09.2018, 13:12
Proponuję powołać jeszcze podoficera do spraw gum do żucia...
Konicznie
Konicznie 14.09.2018, 13:31
Oficera do nielegalnego kwaterowania Ukraińców na mieniu powiatu.
Ggg
Ggg 14.09.2018, 08:43
Petomat, pomoc dla zbieraczy petów. Myślę że podziękują.
Najpierw myśleć
Najpierw myśleć 13.09.2018, 23:30
Tak burmistrz promuje palenie i budzi zainteresowanie dzieci tym "fajnym" wynalazkiem - chętniej sięgną po papierosa. Tylko pogratulowac.
Brak pomyślunku
Brak pomyślunku 13.09.2018, 23:23
Tak burmistrz zachęca wszystkich pracowników do palenia. A dodatkowo zainteresowanie dzieci tym wynalazkiem murowane.
ulga sprzataczki
ulga sprzataczki 13.09.2018, 23:12
najwięcej petów na pewno będzie przy starostwie bo tam w godzinach pracy cała masa urzędników z nudów spotyka się na pogaduchach przy fajce, szczególnie jak Rycha nie ma w urzędzie, czyli codziennie
Kh
Kh 13.09.2018, 23:25
A teraz wyrzuć swojego przed psychiatrykiem.
Pozytywny
Pozytywny 13.09.2018, 23:10
Dobre!!! Super pomysł. Jeżeli choć kilku osobom da to do myślenia to warto to było instalować
Nie tędy droga
Nie tędy droga 13.09.2018, 23:52
"Da do myślenia" - ale o czym? Czy lubi szefa? Tak, nad tym sie zastanowi, ale na pewno nie nad skutkami palenia. Będzie dumny że pali i że tak "glosuje".
Idźcie po rozum do głowy
Idźcie po rozum do głowy 13.09.2018, 22:59
To nie tylko absurd, to zachęcanie ludzi do palenia. Niejeden nastolatek spali dodatkową fajkę zeby zagłosować swoim petem.
sam idź po rozum
sam idź po rozum 13.09.2018, 23:43
nonsens
zażenowany
zażenowany 13.09.2018, 19:26
Absurd goni absurd, oby dotrwać do wyborów.
Złotów Janka
Złotów Janka 13.09.2018, 17:15
Ani śmieszne, ani ładne. Szpecące pudło i marnowanie pieniędzy. Wystarczy więcej koszy.... Żenada
Piła
Piła 13.09.2018, 14:48
A kto ma je zbierać, jeśli urzędnicy jestem na tak.
Danuta
Danuta 13.09.2018, 14:26
Również uważam, że bzdurny pomysł tak jak kaczkomaty, ławeczka do karmienia i przewijania, a teraz urna. Sama nie palę, ale obserwując społeczeństwo, to szczerze wątpię, że ktoś paląc papierosa bedzie stał przy tym czymś, żeby wyrzucić peta. W koło pełno jest śmietników. Może lepiej te pieniądze oddać chorym dzieciom? Niby zbierane są opinie na temat powstania tych wszystkich nowych wynalazków, ale mimo wielu negatywów, wszystkie te piękne pomysły są realizowane. Po prostu nie lubię marnowania pieniędzy bez sensu. Jest za dużo potrzebujących na świecie i również w naszym mieście.
kos
kos 13.09.2018, 23:41
Wielu ludzi marnuje pieniądze na papierosy i się tym nie przejmuje.Dzieci bardzo często są słabe i schorowane, bo w domach rodzice palą i też się tym nie przejmują. Bzdetny twój komentarz, bo na chore dzieci potrzebne są duże większe pieniądze. Jak Wełniak sponsorował min. bale sobie i wybrańcom, to z tych rozdawanych pieniędzy uzbierałaby się z pewnością pokaźna sumka na niejedno chore dziecko. Zamiast brać, trzeba było zrobić zrzutę na chore dzieci
Ja
Ja 13.09.2018, 14:35
Pomijając już wygląd tego tworu, pety były są i będą, a i tak nasze miasto jest czyste, więc po co to? A ludzie nie palą papierosów wyłącznie w parku czy przy zagrodzie.
jad
jad 13.09.2018, 14:14
Myślałem, że już nic mnie nie zdziwi...
Zlotowiak