Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Burmistrz informuje!

Burmistrz informuje!

Dzisiaj ulicami Złotowa podróżowali najmłodsi mieszkańcy miasta. Opiekunki Dzienne odebrały nowo zakupione 6-cio osobowe wózki. - Nasze Dzienne Opiekunki mogą teraz jeszcze sprawniej i bezpieczniej podróżować z maluchami po mieście - napisał burmistrz. - Przy okazji - jeśli ktoś chętny, możemy zatrudnić kolejnych opiekunów, po spełnieniu warunków do wykonywania tej odpowiedzialnej pracy.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Złotów. Wielkopolskie Zdroje

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zadowolona mieszkanka
Zadowolona mieszkanka 28.05.2018, 15:15
Brawo Panie Adamie
Blocker
Blocker 23.05.2018, 12:50
Extra
Też Mama
Też Mama 22.05.2018, 20:24
Ten burmistrz niech już ustapi miejsca swojemu następcy który po nim posprząta.
Edukacja
Edukacja 22.05.2018, 18:15
GG ale masz fantazję i wyobraźnię bujną. Lepiej opowiadasz bajki niż te dzieci ze zdjęcia.. Dzieci wypożyczyl??? Hahaha ciekawe jakie prawo na to zezwala.... A wózki kupił radzie miasta by miała czym jeździć na wczasy pod grusza
Mama
Mama 22.05.2018, 19:08
To dlaczego nie piszecie gdzie na codzień przebywają te dzieci pod opieką tych niań. Chciała bym to wiedzieć. Zdjęcie rzucone ad hok nic mi nie mówi a po tym prawicowym burmistrzu mogę się spodziewać wszystkiego. No i jeszcze może byście podali ile kosztuje taka opieka. Tylko konkretnie bez owijania w bawełnę.
Mama
Mama 22.05.2018, 19:39
Jak chcesz znać odpowiedzi na te swoje pytania to trzeba udać się do urzędu miasta który prowadzi te instytucje. Jeśli jesteś mama i chcesz oddać dziecko pod opiekę. A jak chcesz zostać opiekunka to też do urzędu musisz podreptac
Pracy nie szukam.
Pracy nie szukam. 22.05.2018, 20:14
O czym ty niby Mama piszesz. Nie wiedziałam że informacja o miejscu w którym miasto ma niby instytucję Niania jest tajne i tylko u źródeł czyli konspiratora w urzędzie mogę się tego dowiedzieć. Poza tym ja ani inna mama pracujaca nie sądziła by że afiszowanie się z dwoma nianiami i ich narzedziem pracy( wózki) jest ważniejsze niż informacja gdzie tę opiekę nad powierzonymi dziećmi te nianie sprawują.
Ps.
Nam w pracy kupiono trzy kserokopiarki i mój szef nie zamówił żadnej fotki z nami na ich tle.
Mama
Mama 22.05.2018, 20:47
A kogo pytasz o miejsce? Redakcję? Niech ci odpowie. A jak nie to preciutko do urzędu biegnij popytać o to
Obserwator do Mama
Obserwator do Mama 22.05.2018, 21:46
Nie redakcję trzeba pytać tylko burmistrza bo to ,, Burmistrz informuje " a nie redakcja. Jest informacja jest pytanie tylko jak piszesz odpowiedzi nie ma.
Więc dobrze radzisz ,, pręciutko,, pręciutko,, do urzędu w dniu wyborów aby wypowiedzieć umowe narcyzowi najrzetelniejszemu modelowi, który dla fotografa poświęcił najwięcej czasu w tej kadencji.
Mama
Mama 22.05.2018, 21:56
Burmistrz odpowiedział że jak ktoś chce pracować jako niania to do urzędu ma iść. PRZECiez to on zatrudnia a nie np pleban kominiarz czy mechanik. Tam się udziela odpowiedzi zainteresowanym
O czym ty piszesz
O czym ty piszesz 22.05.2018, 22:10
"Mama" Tam się nic nie udziela. Wszyscy zainteresowani wiedzą że we wtorki czyli dniu dla interesantów a raczej trzech godzin burmistrza w urzędzie nie ma.
Gg
Gg 22.05.2018, 18:07
Skąd zaradniś do zdjęcia wypożyczył dzieci.
Mama
Mama 22.05.2018, 18:12
O matko nie wiesz na czym polega ta instytucja że takie ***y piszesz????
Rodzic
Rodzic 22.05.2018, 17:46
Fajnie. Burmistrz dba o instytucje która utworzył w mieście. Tak trzymać.
tego brakowało w mieście
tego brakowało w mieście 22.05.2018, 17:43
Fajna sprawa.mamy mogą iść do pracy .

Pozostałe