Niedziela, 19.08.2018, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Burmistrz informuje!

  • 22.05.2018, 16:06 (aktualizacja 22.05.2018 16:13)
  • Janusz Justyna
Burmistrz informuje!

Dzisiaj ulicami Złotowa podróżowali najmłodsi mieszkańcy miasta. Opiekunki Dzienne odebrały nowo zakupione 6-cio osobowe wózki. - Nasze Dzienne Opiekunki mogą teraz jeszcze sprawniej i bezpieczniej podróżować z maluchami po mieście - napisał burmistrz. - Przy okazji - jeśli ktoś chętny, możemy zatrudnić kolejnych opiekunów, po spełnieniu warunków do wykonywania tej odpowiedzialnej pracy.

Złotów. Wielkopolskie Zdroje

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zadowolona mieszkanka
Zadowolona mieszkanka 28.05.2018, 15:15
Brawo Panie Adamie
Blocker
Blocker 23.05.2018, 12:50
Extra
Też Mama
Też Mama 22.05.2018, 20:24
Ten burmistrz niech już ustapi miejsca swojemu następcy który po nim posprząta.
Edukacja
Edukacja 22.05.2018, 18:15
GG ale masz fantazję i wyobraźnię bujną. Lepiej opowiadasz bajki niż te dzieci ze zdjęcia.. Dzieci wypożyczyl??? Hahaha ciekawe jakie prawo na to zezwala.... A wózki kupił radzie miasta by miała czym jeździć na wczasy pod grusza
Mama
Mama 22.05.2018, 19:08
To dlaczego nie piszecie gdzie na codzień przebywają te dzieci pod opieką tych niań. Chciała bym to wiedzieć. Zdjęcie rzucone ad hok nic mi nie mówi a po tym prawicowym burmistrzu mogę się spodziewać wszystkiego. No i jeszcze może byście podali ile kosztuje taka opieka. Tylko konkretnie bez owijania w bawełnę.
Mama
Mama 22.05.2018, 19:39
Jak chcesz znać odpowiedzi na te swoje pytania to trzeba udać się do urzędu miasta który prowadzi te instytucje. Jeśli jesteś mama i chcesz oddać dziecko pod opiekę. A jak chcesz zostać opiekunka to też do urzędu musisz podreptac
Pracy nie szukam.
Pracy nie szukam. 22.05.2018, 20:14
O czym ty niby Mama piszesz. Nie wiedziałam że informacja o miejscu w którym miasto ma niby instytucję Niania jest tajne i tylko u źródeł czyli konspiratora w urzędzie mogę się tego dowiedzieć. Poza tym ja ani inna mama pracujaca nie sądziła by że afiszowanie się z dwoma nianiami i ich narzedziem pracy( wózki) jest ważniejsze niż informacja gdzie tę opiekę nad powierzonymi dziećmi te nianie sprawują.
Ps.
Nam w pracy kupiono trzy kserokopiarki i mój szef nie zamówił żadnej fotki z nami na ich tle.
Mama
Mama 22.05.2018, 20:47
A kogo pytasz o miejsce? Redakcję? Niech ci odpowie. A jak nie to preciutko do urzędu biegnij popytać o to
Obserwator do Mama
Obserwator do Mama 22.05.2018, 21:46
Nie redakcję trzeba pytać tylko burmistrza bo to ,, Burmistrz informuje " a nie redakcja. Jest informacja jest pytanie tylko jak piszesz odpowiedzi nie ma.
Więc dobrze radzisz ,, pręciutko,, pręciutko,, do urzędu w dniu wyborów aby wypowiedzieć umowe narcyzowi najrzetelniejszemu modelowi, który dla fotografa poświęcił najwięcej czasu w tej kadencji.
Mama
Mama 22.05.2018, 21:56
Burmistrz odpowiedział że jak ktoś chce pracować jako niania to do urzędu ma iść. PRZECiez to on zatrudnia a nie np pleban kominiarz czy mechanik. Tam się udziela odpowiedzi zainteresowanym
O czym ty piszesz
O czym ty piszesz 22.05.2018, 22:10
"Mama" Tam się nic nie udziela. Wszyscy zainteresowani wiedzą że we wtorki czyli dniu dla interesantów a raczej trzech godzin burmistrza w urzędzie nie ma.
Gg
Gg 22.05.2018, 18:07
Skąd zaradniś do zdjęcia wypożyczył dzieci.
Mama
Mama 22.05.2018, 18:12
O matko nie wiesz na czym polega ta instytucja że takie ***y piszesz????
Rodzic
Rodzic 22.05.2018, 17:46
Fajnie. Burmistrz dba o instytucje która utworzył w mieście. Tak trzymać.
tego brakowało w mieście
tego brakowało w mieście 22.05.2018, 17:43
Fajna sprawa.mamy mogą iść do pracy .

Pozostałe