Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Burmistrz odebrał wyróżnienie

  • 17.05.2018, 23:57
Burmistrz odebrał wyróżnienie
Adam Pulit odebrał w Poznaniu wyróżnienie za pierwsze miejsce Złotowa w badaniu "Zadaj pytanie burmistrzowi - jakość e-komunikacji z mieszkańcami". Jastrowie uplasowało się także na wysokim miejscu

Grupa studentów Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM podjęła się badań, czy przeciętny obywatel może liczyć na pomoc i informację od samorządów.  Studenci pod imieniem p. Anny -  „tajemniczego klienta” wysłali do 226 wielkopolskich samorządów pytania, na które zareagowała niewiele ponad połowa urzędów gmin i miast. Pytania dotyczyły faktu chęci przeprowadzki do danej gminy - dostępnych szkół dla dzieci, świadczeń na niepełnosprawną pociechę, ośrodka kultury...

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Urząd Miejski w Złotowie został w studenckim badaniu oceniony jako najlepszy!!! Nasz ratusz uzyskał 15 na 18 możliwych do zdobycia punktów! Gratulujemy!

Nie mniej wysokie miejsce - drugie w rankingu - wywalczyło Jastrowie - 14 pkt. - również gratulujemy burmistrzowi Piotrowi Wojtiukowi i pracownikom jastrowskiego ratusza!

Gratulujemy!

(jj)

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jak na dłoni
Jak na dłoni 19.05.2018, 10:28
Buuuhaahaahaaa!!! "pierwsze miejsce Złotowa w badaniu "Zadaj pytanie burmistrzowi - jakość e-komunikacji z mieszkańcami". Przeciez to mowi wszystko o kadencji tego burmistrza! Badania, ankiety, reklama, niby-komsultacje, niby-dialog. To wszystko co potrafi ten burmistrz. Sprawiać wrażenie. Cala para w gwizdek.
Paulina
Paulina 19.05.2018, 10:37
Papier wszystko przyjmie. Nawet przedszkolaki mogą go dla burmistrza wystawić. Jemu już nic nie pomoże.
Edek
Edek 19.05.2018, 10:05
Gratulacje dla burmistrza i pracowników urzędu.
H......
H...... 19.05.2018, 09:39
Nie kraczcie tak bo właśnie Adam Pulit może wygrac na druga kadencję jako Burmistrz Złotowa.A.Pulit jest dobrym i wrażliwym na piękno ,człowiekiem.Robi duże postepy.Będzie inna Rada z innym przewodniczacym i jeszcze dobrze byłoby aby Burmistrz miał innego zastepcę.Ta pani niech idzie juz na emeryturę.
DK
DK 19.05.2018, 10:00
Nie mogę w to uwierzyć A. Pulit jest wrażliwy ale na flesz i swoje piękno. Rada się niewiele zmieni G8 zwiększy swoje gremium więc nie ma szans na dalsze postępy i drugą kadencję. Co do z-cy to już lepiej się nie wypowiadać, ona doprowadziła go do upadku.
321
321 19.05.2018, 10:33
W punkt!!! A. Pulit jest wrażliwy ale na flesz i swoje piękno. Genialny komentarz.
Szacunek dla 321
Szacunek dla 321 19.05.2018, 11:38
I znowu głos rozważnego wyborcy 321 bez wulgaryzmów któremu należy się uznanie. Bo albo ktoś jest za albo przeciw a nie tylko mięso i mięso tak jak to robi A. Być może ten -
W punkt - dla wielu trafiony komentarz rzeczywiście pochodzi od kogoś z Padera. tego nie wiem bo akurat ja do burmistrza Pulita nic nie mam i nic od niego nie oczekuję. Mieszkam w bloku i on mi jest obojętny.
A
A 19.05.2018, 01:50
Czy nie można zablokować tego oszołoma z placu Paderewskiego?
ZDF
ZDF 19.05.2018, 09:06
Z tego co widzę burmistrz A. Pulit drugiej kadencji nie wygra mając takich jak A, lekarz, Ula itd. Popatrzcie jakie macie poparcie waszej głupoty. Do tego ,, A" piszącego to samo mam prośbę podaj swoje dane bo z tego co widzę zachowujesz się jak tchórz. Rzeczywiście tylko psychiczny pisze o drugiej w nocy. Kto jest przyczyną twojej choroby.
Lekarz
Lekarz 19.05.2018, 02:14
To człowiek chory psychicznie
Halina
Halina 18.05.2018, 22:46
Brawo panie burmistrzu, jeszcze nigdy nasze miasto nie otrzymało tylu nagród i wyróżnień. O Złotowie też coraz głośniej w kraju , w ostatnim czasie parę razy w ogólnopolskich mediach. Za Wełniaka niestety tego nie było
GMIn
GMIn 19.05.2018, 00:18
O naszym burmistrzu głośno wszędzie a zatem i w kraju. W Złotowie jeszcze głośniej tylko co z tego mamy my mieszkańcy.
Hau, hau
Hau, hau 19.05.2018, 01:29
Biedny
EgonOlsen
EgonOlsen 18.05.2018, 13:49
Brawo Złotów, kolejny sukces , ale pieski z G8 będą ujadać :)))
Hurrra!
Hurrra! 18.05.2018, 12:30
O kurcze, ale wyróżnienie! Zapewne p. Ola Z., sekretarz urzędu, osoba uprzejma z natury, odpowiedziała na ankietę tajemniczej Anny, a teraz po nagrodę jedzie ktoś, kto o tym nie wiedział, nie słyszał. Taki podział ról?
Złotowianka
Złotowianka 18.05.2018, 08:39
Wy to już żadnego wstydu nie macie. O jakiej ekomunikacji z mieszkańcami wy piszecie. Jeżeli była ekomunikacja to ankietera studenta z burmistrzem Pulitem i to się może zgadzać. On siebie zachwali nawet w beznadziei. Jego komunikacja z mieszkańcami jest zerowa a nawet cofa się do tyłu. Niech no ci studenci przyjadą do Złotowa i porozmawiają z mieszkańcami to się dowiedzą że my już nie możemy się doczekać zmiany burmistrza.
Xyz
Xyz 18.05.2018, 21:35
A Ty COFNIJ SIĘ DO PRZODU!!!
Ula
Ula 18.05.2018, 18:15
Pan Andrzej na przepustce z psychiatryka?
Dr.
Dr. 18.05.2018, 18:40
Ula masz rację widziałam was jak razem szliście z psyciatryka napewno to tylko przepustka.
Adam
Adam 18.05.2018, 19:36
Ja też widziałam jak pan Andrzej Ula i Wiesiu szli z psychiatryka wspominali komunę śpiewając. To były piękne dni.

Pozostałe