Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Światła już się palą

  • 14.03.2018, 08:33 (aktualizacja 15.03.2018 00:14)
Światła już się palą

Od wczorajszego wieczora zapaliły się światła na przejściu dla pieszych na al. Mickiewicza, na wysokości parkingu przy złotowskim Cechu Rzemiosł Różnych. Dość długo trwało zanim zaczęły funkcjonować, ale teraz po uruchomieniu z pewnością poprawią bezpieczeństwo osób poruszających się pieszo. Zapewne jednak wczorajsze zdarzenie na przejściu na ul. Jastrowskiej, gdzie rowerzysta był sprawcą zderzenia z autem nakazuje nadal wzmożoną ostrożność!

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

(jj)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Cyrku ciąg dalszy
Cyrku ciąg dalszy 13.04.2018, 08:57
Gdzie jest Rada Miasta? Jak można czekać na monity mieszkańców i ciągle ich oszukiwać.
14. 03. 2018r burmistrz ogłosił wszem i wobec że na Mickiewicza ,,Światła już się palą,,.
Kolejna wstawka sesji zdjęciowo propagandowej dezinformacji społecznej.
Jak długo Rada Miasta będzie to tolerowało.
Widz
Widz 13.04.2018, 14:16
A co się dziwisz skoro Klaun na urzędzie to i cyrk wszędzie. A rada miasta chyba przygotowuje czarną księgę na wybory samorządowe.
Sami swoi.
Sami swoi. 17.03.2018, 18:48
Szanowna złotowska opozycjo te światła to kolejny bubel obecnego pomysłodawcy. I co to też przejdzie bez echa i uznane że decyzje na źle wydane pieniądze nie będą rozliczane. No chyba że ta sprawa dotyczy swojego opozycjonisty w chwilowej roli burmistrza.
Elektryk
Elektryk 14.03.2018, 21:27
Szkoda tylko, że nikomu nie chce się tych świateł wyregulować. Najważniejsze jest to, by piesi nie mogli ich uruchamiać "jeden po drugim" i poprzez przeprogramowanie wymusić np. 2 minutową przerwę. Wówczas ulica nie będzie się korkować jak dzisiaj zaraz po uruchomieniu. Mam nadzieję, że to zostanie zrobione.
Kierowca
Kierowca 14.03.2018, 13:30
Te światła jak wszystko za obecnego burmistrza kierowcom wyjdą bokiem. One spowodują całkowity paraliż ul Mickiewicza, Gancarskiej, Westerplatte. Już teraz przez kocie łby na ul. Wojska Polskiego z której większość kierowców rezygnuje te ulice korkują na na każdym dojeździe. Światła tak ale na przejściu park - Skotarczak. To pozwoliło by wymusić bezpieczny dojazd do obu przejść. Obecnie to przejście stanie się niebezpieczne gdyż wielu kierowców będzie się spieszyło aby w jak naszybszym czasie dojechać do świateł blokujących ruch na całej ulicy Mickiewicza. No cóż marzyciel pomarzył, nie pomyślał i będzemy mieli latem placki w samochodach.
Arni
Arni 14.03.2018, 12:58
W południe sygnalizator był wyłączony
sportsmen
sportsmen 14.03.2018, 12:39
A ja mam w d...e te swiatła. Będę tam chodził na czerwonym. Najpierw rzuce okiem czy nie ma pał i przejde. Nawet jak bedą to se pobiegamy :-)
Raz sierpem
Raz sierpem 14.03.2018, 09:55
Lewizna już wariuje i sztuczne korki tworzy
Anolik
Anolik 14.03.2018, 09:34
Ciekawe kiedy w Krajence sie zapalą?
Kierowca
Kierowca 14.03.2018, 09:28
rondo tam zróbcie między Mickiewicza a Bohaterów światła zakorkują kierowców latem w piątek i wtorek. Po za tym rondo jest tez potrzebne na Jastrowskiej a 8 Marca tam się robią korki
DM.
DM. 14.03.2018, 09:03
Trzeba tylko troszkę podregulować bo non stop czerwone się pali ????
Betty
Betty 14.03.2018, 08:48
Dlaczego to zawsze musi tyle trwać?
Pieszochód
Pieszochód 14.03.2018, 08:47
Nareszcie!

Pozostałe