Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Czujniki jakości powietrza w Złotowie

  • 8.03.2018, 13:18 (aktualizacja 08.03.2018 22:03)
  • Janusz Justyna
Czujniki jakości powietrza w Złotowie

- Dzisiaj odbywa się instalacja dziesięciu czujników do analizowania stanu powietrza w całym mieście - informuje burmistrz Adam Pulit. -  Za kilka dni podgląd będzie dostępny on-line. Będzie można sprawdzić jakość powietrza w Złotowie.

W mieście już funkcjonuje czujnik jakości powietrza, przy pl. Wolności, jego wskazania bywają fatalne... Zainstalowano także czujnik na złotowskiej promenadzie nad Jez. Miejskim.

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Toto
Toto 14.03.2018, 18:25
Ten kto mieszka w centrum Złotowa ma 10 do 15 lat życia mniej. Miasto winno mu pogrzeb ufundować.
J.Biela Złotów
J.Biela Złotów 13.03.2018, 13:59
Dziękujemy za czujniki jakości powietrza.Jednocześnie trzeba kontrolować jakość sprzedawanego węgla.
Ania
Ania 12.03.2018, 17:30
Brawo Panie Burmistrzu!!! W końcu !!! Kolejny sukces Złotowa
ccdc
ccdc 11.03.2018, 18:26
https://map.airly.eu/pl/#latitude=53.36169&longitude=17.05995&id=2722
Unijna Propaganda!!!!
Unijna Propaganda!!!! 11.03.2018, 20:18
Ten na Spichrzowej chwilkę po zamontowaniu wręcz się zagotował
Nas jest wielu i przywrócimy moralność i godność urzędu w czystej postaci.
Nas jest wielu i przywrócimy moralność i godność urzędu w czystej postaci. 9.03.2018, 14:43
Dzięki że czujniki powietrza zainstalowano w pobliżu urzędu. Po rzetelnych pomiarach a tym samym w najbliższych wyborach trzeba przewietrzyć urząd i raz na zawsze uwolnić go od nowobogackiego smrodu, który zagnieździł się po perfidnym oszukaniu swoich wyborców.
Złotowiak
Złotowiak 11.03.2018, 09:46
do tego PO - wyżej , bredzisz lewacki bydłomatole tęskno ci do koryta ?! Nic z tego My Złotowianie nie damy się nabrać na wasze lewackie dyrdymały jasne !!!!
Toppop
Toppop 12.03.2018, 17:33
Lewizna Razem jest w czarnej D... :-) Nawet schorowany dziadzio po odświeżeniu nie pomoże
Zwolenniczka PIS
Zwolenniczka PIS 11.03.2018, 11:28
Złotowiak, wszyscy widzą po twoim tekstcie kto tu jest bydło matołem, które rwie się do koryta. Poza tym trzeba pogratulować obecnemu burmistrzowi że ma takich zwolenników. No cóż nie ma co się dziwić z kulturą ty i burmistrz macie wiele wspólnego a o tym czy nadal zło, niemoralność, drwina i kpina będzie nadal panoszyła się w urzędzie zdecyduję wyborcy - mieszkańcy miasta Złotowa.
Groniu
Groniu 8.03.2018, 20:38
Na promenadzie jest czujnik profesjonalny
Ja
Ja 8.03.2018, 14:10
Szkoda, że Airly zablokowało dostęp Kanarkowi. Było by łatwiej!

Pozostałe