Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Lodowisko otwarte do 11 marca! Zobacz cennik!

  • 27.02.2018, 21:57 (aktualizacja 28.02.2018 14:46)
  • Janusz Justyna
Lodowisko otwarte do 11 marca! Zobacz cennik!
Z końcem lutego złotowskie lodowisko miało zakończyć pracę. Jak jednak informuje burmistrz Złotowa, Adam Pulit, obiekt będzie czynny do 11 marca br., z bardzo korzystną ofertą dla szkół podstawowych

Z uwagi na silne mrozy złotowskie  lodowisko będzie pracowało niemal o 2 tygodnie dłużej! W tym czasie grupy ze szkół podstawowych (pow. 15 osób) będą mogły odbywać zajęcia z lekcji wychowania fizycznego właśnie na lodowisku za bardzo symboliczną opłatę, podobnie z opłatą za wynajem łyżew, do godz. 14.00. Promocja będzie funkcjonowała już od 28 lutego br., bliższych informacji udziela kierownik pływalni Laguna, Tadeusz Drobczyński.

W dniu jutrzejszym podamy dokładne dane dotyczące promocyjnych cen za lekcje wuefu na lodowisku i zasady użytkowania lodowiska w ramach promocji. Lodowisko będzie oczywiście otwarte także dla klientów indywidualnych.

(jj)

 

W okresie 1 – 11 marca br. na lodowisku przy ul. Moniuszki w Złotowie zostanie wprowadzona promocja pod nazwą ,,ZAJEŻDŻAMY LODOWISKO’’.

Oferta dotyczy wstępu na lodowisko w ramach zajęć wychowania fizycznego dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych z terenu Miasta Złotowa.

Odpłatność:

Wstęp na lodowisko

- grupa o liczebności min. 10 osób – 1,00 zł + VAT/ godz.

- grupa o liczebności powyżej 15 osób – 2,00 zł + VAT/godz.

- grupa o liczebności powyżej 30 osób – 3,00 zł + VAT/ godz.

Wypożyczenie łyżew- adekwatnie do zasad i cen wstępu na lodowisko.

W ramach promocji wprowadza się również przedłużenie oferty obowiązującej w FERIE 2018, zgodnie z ustalonymi tam zasadami, która będzie obowiązywała w terminie

01-11 marca br.

Ceny:

- bilet ulgowy 2,50 zł/ godz.

- bilet normalny – 5,00 zł/ godz.

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łyżwiarz
Łyżwiarz 28.02.2018, 07:01
Tak krótko? Nie było w poprzednich latach otwarte znacznie dłużej? Chyba nawet któregoś roku do maja.
PS. A mrozy od soboty/niedzieli ustąpią.

Pozostałe