Środa, 19.12.2018, imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Lodowisko otwarte do 11 marca! Zobacz cennik!

  • 27.02.2018, 21:57 (aktualizacja 28.02.2018 14:46)
Lodowisko otwarte do 11 marca! Zobacz cennik!
Z końcem lutego złotowskie lodowisko miało zakończyć pracę. Jak jednak informuje burmistrz Złotowa, Adam Pulit, obiekt będzie czynny do 11 marca br., z bardzo korzystną ofertą dla szkół podstawowych

Z uwagi na silne mrozy złotowskie  lodowisko będzie pracowało niemal o 2 tygodnie dłużej! W tym czasie grupy ze szkół podstawowych (pow. 15 osób) będą mogły odbywać zajęcia z lekcji wychowania fizycznego właśnie na lodowisku za bardzo symboliczną opłatę, podobnie z opłatą za wynajem łyżew, do godz. 14.00. Promocja będzie funkcjonowała już od 28 lutego br., bliższych informacji udziela kierownik pływalni Laguna, Tadeusz Drobczyński.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

W dniu jutrzejszym podamy dokładne dane dotyczące promocyjnych cen za lekcje wuefu na lodowisku i zasady użytkowania lodowiska w ramach promocji. Lodowisko będzie oczywiście otwarte także dla klientów indywidualnych.

(jj)

 

W okresie 1 – 11 marca br. na lodowisku przy ul. Moniuszki w Złotowie zostanie wprowadzona promocja pod nazwą ,,ZAJEŻDŻAMY LODOWISKO’’.

Oferta dotyczy wstępu na lodowisko w ramach zajęć wychowania fizycznego dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych z terenu Miasta Złotowa.

Odpłatność:

Wstęp na lodowisko

- grupa o liczebności min. 10 osób – 1,00 zł + VAT/ godz.

- grupa o liczebności powyżej 15 osób – 2,00 zł + VAT/godz.

- grupa o liczebności powyżej 30 osób – 3,00 zł + VAT/ godz.

Wypożyczenie łyżew- adekwatnie do zasad i cen wstępu na lodowisko.

W ramach promocji wprowadza się również przedłużenie oferty obowiązującej w FERIE 2018, zgodnie z ustalonymi tam zasadami, która będzie obowiązywała w terminie

01-11 marca br.

Ceny:

- bilet ulgowy 2,50 zł/ godz.

- bilet normalny – 5,00 zł/ godz.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łyżwiarz
Łyżwiarz 28.02.2018, 07:01
Tak krótko? Nie było w poprzednich latach otwarte znacznie dłużej? Chyba nawet któregoś roku do maja.
PS. A mrozy od soboty/niedzieli ustąpią.

Pozostałe