Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Weź udział w ankiecie - komunikacja miejska

  • 23.02.2018, 09:35 (aktualizacja 23.02.2018 09:40)
Weź udział w ankiecie - komunikacja miejska
Na stronie internetowej złotowskiego ratusza zamieszczona została ankieta dotycząca komunikacji miejskiej

Urząd Miejski w Złotowie zadaje w ankiecie kilka istotnych pytań. 

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Podajemy link do ankiety:

ANKIETA - kliknij

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kama
Kama 3.03.2018, 21:46
Jestem zdecydowanie na tak
anna
anna 25.02.2018, 01:52
Jestem za
Kaziuk
Kaziuk 24.02.2018, 14:11
Oglądałem dzisiaj film science-fiction, wizję Polski po trzeciej kadencji PiSu (2027 r.). Film miał tytuł "Konopielka". Cudowny obraz Polski niepodległej, samodzielnej, światłej, rozwiniętej gospodarczo i otwartej na nowinki!!! Do dzieła!!!
W niepamięć
W niepamięć 24.02.2018, 12:59
Autobus oszołomy przez ulicę mego miasta zniszczonego mnie.
Każdy z pasażerów zadowolony że z łaski pana za darmo jedzie.
Wkrótce czar pryśnie no i wielu się zawiedzie bo dalej nie pojedzie.
Nie ma co się dziwić bo każdy jego pomysł tak samo urojony jak nie zaszkodzi to do lamusa zostanie rozstawiony.
On pióra otrzepie na pięcie się dobrych i znowu połowę Złotowa że sobą posługi.
Jednak nie martwcie się zdrowo myślący za siedem miesięcy ten magik będzie dochodzący.
Tak być miało choć tamto wydanie też było dobre.
Tak być miało choć tamto wydanie też było dobre. 24.02.2018, 18:22
Autobus oszklony przez ulice mego miasta zniszczonego mknie.
Każdy z spędzonych pasażerów zadowolony że z łaski pana za darmo jedzie .
Wkrótce czar pryśnie no i wielu się zawiedzie bo dalej autobus nie pojedzie.
Nie ma co się dziwić bo kolejny jego pomysł urojony jak nie zaszkodzi to do lamusa zostanie odstawiony.
On pióra otrzepie, na pięcie się obróci i znowu połowę Złotowa ze sobą skłuci.
Jednak nie martwcie się zdrowo myślący za siedem miesięcy ten magik będzie odchodzący.
Za sobą pociągnie swoją z-cę zochydzoną i urząd znowu będzie ludziom służący.
Nie ostanie się siedziba buńtucznego Pana lecz przyjazna instytucja dla mieszkańców powołana.
Z tego co w mieście słychać to nasza modlitwa będzie wysłuchana.
W jego miejsce przyjdzie godna stanowiska burmistrza osoba wybrana.
Idiota
Idiota 24.02.2018, 14:12
Nie zapomnij spuścić wody, umyć rąk, psyknąć zapachem i zamknąć drzwi od kibla.
Do Idiota
Do Idiota 24.02.2018, 18:28
Woda w kiblu spuszczona ,, idiota , odpłynął ręce umyte, zapach rozpylony więc idioto już możesz czuć się zadowolony.
Jestem za ale?
Jestem za ale? 23.02.2018, 18:00
Co tu dewagować nad testem. Uruchomić komunikację miejskę jeżeli czuje się jej potrzebę jak takiej potrzeby nie ma to po co zawracać ludziom głowę.
dobrze
dobrze 23.02.2018, 17:36
Bilety po 1zł dla dzieci i 2zł dorośli.
Osiedle za rzeką
Osiedle za rzeką 23.02.2018, 16:27
Jeżeli będzie darmowa to jestem za. Płatna nie ma szans przetrwania!
Trasa nawet dobra, ale powinny jeździć dwa autobusy w przeciwnych kierunkach! Bo w obecnej trasie nie ma sensu jazda np. ze szpitala do Jastrowską!
Autohton
Autohton 23.02.2018, 13:46
Jestem za a nawet przeciw
jacie
jacie 23.02.2018, 13:39
Na dodatek ankietę można wypełniać kilka razy :)
ursus
ursus 23.02.2018, 13:31
Lawrus chcesz od szefa podwyżkę. To jest tego typu pytanie.
ursus
ursus 23.02.2018, 11:40
Jak można tak głupie pytanie zadać bez analizy.
Larwus
Larwus 23.02.2018, 12:08
musisz przeanalizować swoje pytanie

Pozostałe