Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Lodowisko lada moment

  • 5.12.2017, 12:52
Lodowisko lada moment
Miłośnicy jazdy na łyżwach niecierpliwie czekają na otwarcie krytego lodowiska w Złotowie. - Jeszcze trochę - mówi kierownik pływalni, prosząc o cierpliwość

- Maszyna do pielęgnacji lodu - mówi Tadeusz Drobczyński - ma już 30 lat i zepsuła się. Część, którą musimy wymienić, trzeba było sprowadzić aż z USA! To problem, z którym borykamy się już dość długo. Wiem, że ta wspomniana część jest już w Polsce i być może lada moment zostanie zamontowana, ale nie potrafię w tej chwili precyzyjnie powiedzieć, kiedy uruchomimy lodowisko. Wszystko jest przygotowane, ale bez maszyny do pielęgnacji lodu nie ruszymy. Prosimy czekać na sygnał o otwarciu.

(jj)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kled
kled 28.12.2017, 19:38
Niestety ta maszyna służy do kompromitacji lodu a nie pielęgnacji! W tym roku jakość tafli skandaliczna! Byłem już 30 razy i mam rozeznanie w tym temacie. minął dopiero 19 dzień od uruchomienia lodowiska.Stali bywalcy wiedzą doskonale jak jest!
Łyżwiarka
Łyżwiarka 5.12.2017, 19:31
Nie ma sposobu uruchomienia bez tej maszyny?! Myślę, ze jest, tylko trochę więcej roboty (ręcznej).
A to wszstko zawdzięczamy dobroduszności burmistrza.
A to wszstko zawdzięczamy dobroduszności burmistrza. 6.12.2017, 00:23
Wszystko będzie grało, niech no tylko burmistrz się wyszykuje do otwarcia. Fotograf już zamówiony ten sam co robił otwarcie na półmoście. Na razie to na lądowisku rubta co chceta.
Dawne czasy
Dawne czasy 6.12.2017, 01:28
E, no Wełniaka już nie ma!
kled
kled 5.12.2017, 19:20
Czyli czas na nową maszynę! Panie i panowie radni łyżwiarze wołają o waszą pomoc! Przypominam,że w ubiegłym sezonie przez lodowisko przewinęło się tysiące osób /ponad 22 tys.sprzedanych biletów/.

Pozostałe