Poniedziałek, 24.09.2018, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Złotowianie kibicowali żużlowcom

  • 10.10.2017, 17:59 (aktualizacja 10.10.2017 18:15)
  • Janusz Justyna
Złotowianie kibicowali żużlowcom
Podczas niedawnego Grand Prix Polski w Toruniu na trybunach zasiadło wielu kibiców, wśród nich mieszkańcy powiatu złotowskiego

Wśród naszych kibiców znalazł się pan Marek Narloch ze Złotowa, który do Torunia wybrał się z kolegą. Obecność na tym wspaniałym wydarzeniu uwiecznił wspólnym zdjęciem i flaga z napisem ZŁOTÓW. - Niezapomniane wrażenia - mówi pan Marek - polscy zawodnicy pięknie walczyli, stanowiąc czołówkę zawodów.

Ogromne wrażenie na złotowianach zrobiła toruńska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego. - W sąsiedztwie na trybunie mieliśmy kibiców z Niemiec - mówi kibic ze Złotowa - którzy nie posiadali się z zachwytów nad stadionem w Toruniu. Mamy się czym pochwalić!

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe