Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Będą chętni?

Będą chętni?
Urząd Miejski Złotowa ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu zadań własnych Gminy Miasto Złotów, w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości realizowanych w 2017 r. obejmujące działania związane z promowaniem przedsiębiorczości – kształtowaniem postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży szkół gimnazjalnych, organizacja dnia przedsiębiorczości,na który przeznacza budżet w wysokości 15.000,00 zł. Jest też ogłoszenie z dnia 28 lipca 2017 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu zadań własnych Gminy Miasto Złotów, w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym realizowanych w 2017 r.

Fragment warunków ogłoszonego konkursu w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy oraz konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu zadań własnych Gminy Miasto Złotów, w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym realizowanych w 2017 r:

1. Podmiotami uprawnionymi do złożenia oferty są prowadzące działalność statutową w strefach zadań publicznych wskazanych w dziale 4 warunków konkursu organizacje pozarządowe, o których mowa w art. 3 ust. 2 i ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

2. Podmioty uprawnione, przystępujące do planowania realizacji zadań publicznych winny zadbać o to, aby ich statuty lub inne akty wewnętrzne posiadały regulacje określające zakres prowadzonej działalności nieodpłatnej lub odpłatnej pożytku publicznego w danej sferze zadań publicznych, a w szczególności wobec stref określanych w dziale IV warunków konkursu.

Całość ogłoszenia - rozwój gospodarczy na bipie UM Złotów - kliknij

Całość ogłoszenia - przeciwdziałanie patologiom na bipie UM Złotów - kliknij

 

 

 

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jojo
Jojo 29.07.2017, 00:46
Nie da się wymyślić bardziej idiotycznych konkursów
Mieszkanka
Mieszkanka 29.07.2017, 11:06
To prawda burmistrz sam przyczynia się do szerzenia patologi i degradacji miasta. Ten niszczący walec miasto jak i szerzenie pijaństwa, skończć mogą nie papierowe konkursy lecz wybory.

Pozostałe