Niedziela, 16.06.2019

Radio, telewizja, internet? Wszystko to dzięki jednemu abonamentowi!

  • 02.03.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Radio, telewizja, internet? Wszystko to dzięki jednemu abonamentowi!
Lubisz od czasu do czasu obejrzeć ciekawy film lub program? Jesteś fanem tematycznych audycji radiowych lub wywiadów z interesującymi ludźmi? A może każdego dnia odnajdujesz na portalach internetowych nowe informacje, które poszerzają Twoją wiedzę? Bez względu na to, jaki rodzaj aktywności preferujesz, możesz swobodnie zagłębiać się w niego dzięki jednemu medium - internetowi.

Abonament za korzystanie z mediów

Abonament radiowo telewizyjny to coś, co zazwyczaj opłacamy, kiedy korzystamy z wielu mediów. Teraz jednak możesz dokonać jednej opłaty, by w pakiecie otrzymać kilka opcji. Wszystko to możliwe jest, dzięki bogatej ofercie internetu i telewizji UPC, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo możliwe jest także uzyskanie rabatów poszczególnych usług oraz zakupienia pakietów wzbogacających ofertę w atrakcyjnych cenach. Pamiętaj więc, że to od Ciebie zależy, z czego będziesz korzystać na co dzień i jaki poziom satysfakcji osiągniesz. Jeśli jeszcze nie wybrałeś odpowiedniego pakietu internetowego, zastanów się nad jego zakupem. Może właśnie nadszedł czas na pozytywne zmiany i zredukowanie opłat za korzystanie z mediów?

Pakiety dostępne dla każdego

Decydując się na wybór UPC możesz otrzymać jeden z atrakcyjnych pakietów, które w pełni Cię zadowolą. W zależności od swoich potrzeb, wybierz taką opcję, która sprawi, że będziesz zadowolony z użytkowania zarówno łącza internetowego, jaki i usług telewizyjnych. Idealnym rozwiązaniem będzie z pewnością jedna z trzech propozycji:
• pakiet za 99 zł miesięcznie – zawierający do 107 kanałów telewizyjnych, dekoder Horizon, telewizję mobilną, a także internet z prędkością do 120 Mb/s pobierania,
• pakiet za 109 zł miesięcznie – w którym wszystkie elementy z pakietu za 99 zł zostają uzupełnione o Pakiet Mega Sport i nagrywarkę, a z internetu mobilnego korzystać można na 3-5 urządzeniach,
• pakiet za 149 zł miesięcznie – zawierający aż do 152 kanałów telewizyjnych, dekoder Horizon, nagrywarkę, Pakiet Mega Sport, telewizję mobilną, a także internet z prędkością do 500 Mb/s, co pozwala na oglądanie filmów i programów w najwyższej jakości.

Warto zaznaczyć, że jeśli zdecydujesz się na wybór którejś z trzech opcji, podpiszesz umowę bez zobowiązania, co jest bardzo komfortowe. Gwarantuje bowiem możliwość rezygnacji z usług w każdym momencie, bez dodatkowego obciążenia rachunku.

Dodatkowe bonusy

Decydując się na zakup usług UPC, pamiętaj, że wiąże się to także z dodatkowymi bonusami. Jeśli zawierasz umowę, gwarantującą dostęp do internetu oraz telewizji internetowej, w prezencie otrzymasz m.in.:
• ulgę za Rachunek Elektroniczny – to bardzo wygodna opcja, dzięki której rachunki wysyłane będą do Ciebie na podany przy składaniu zamówienia adres mailowy, jednakże można z niej zrezygnować w każdym momencie (co powoduje naliczenie dodatkowej opłaty, a przestaje być wygodne),
• ulgę za Komunikację Marketingową – co oznacza wyrażenie zgody na komunikację firmy z Tobą poprzez dostępne urządzenie telekomunikacyjne.

Grupa Tipmedia
Podziel się: