Sobota, 21.09.2019

Bukmacherzy w Polsce - jak i gdzie szukać opinii na ich temat?

  • 14.05.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Bukmacherzy w Polsce - jak i gdzie szukać opinii na ich temat?
Zakłady wzajemne to bardzo popularna rozrywka. Część z nas gra dla pieniędzy, część dla dodatkowych, czasem bardzo dużych emocji, a jeszcze inni dopiero próbują swoich sił w tej dziedzinie. Jednak zawsze, gdy rozważamy skorzystanie z oferty nowego bukmachera, warto najpierw prześwietlić go w sieci i - jeżeli to możliwe - poza nią. Jak się do tego zabrać?

1. Sprawdź, czy operator działa legalnie

2. Zasięgnij opinii znajomych i innych użytkowników

3. Przeczytaj dokładnie wszystkie regulaminy i warunki korzystania z usług

 

Sprawdź, czy operator działa legalnie

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką musimy zrobić z potencjalnym bukmacherem, to sprawdzenie czy działa on legalnie na terenie kraju. Wszystkie firmy z branży, którym wolno organizować zakłady w Polsce, posiadają odpowiednie zezwolenie wydawane przez Ministra Finansów, co powinno być wyraźnie zaznaczone w widocznym miejscu na stronie bukmachera. Grając w legalnym miejscu nie narażamy się na problemy z zapłatą podatku i wizytę Urzędu Skarbowego, a także mamy pewność, że nasze wygrane zostaną nam w ogóle wypłacone. Jeżeli nie mamy pewności, czy bukmacher działa zgodnie z prawem, lepiej go sobie odpuścić.

 

Zasięgnij opinii znajomych i innych użytkowników

Drugim etapem weryfikacji platformy jest zasięgnięcie opinii osób, które już skorzystały z oferty. Najprostszym sposobem jest oczywiście sprawdzenie opinii i informacji na forach tematycznych czy w wizytówce Google dla danego operatora, jeżeli jednak mamy znajomych, którzy grali z wybranym bukmacherem, ich również warto poprosić o opinię. Poza tym istnieje również wiele rankingów przedstawiających w zwięzły sposób zarówno zalety, jak i wady bukmacherów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zdobyć te informacje dość szybko.

 

Przeczytaj dokładnie wszystkie regulaminy i warunki korzystania z usług

Bukmacherzy w Polsce, którzy działają legalnie, muszą przedstawić niezbędne dokumenty, które organizują relację platforma - gracz. Zanim więc zdecydujemy się na przelanie pierwszego depozytu i obstawienie pierwszego zakładu, powinniśmy dokładnie przeczytać takie informacje, jak regulamin korzystania z usługi, polityka prywatności i pokrewne. Warto również zapoznać się z formami i terminami wypłaty pieniędzy, a także z informacją, jakich rzeczy lepiej nie robić na swoim koncie. Jeżeli zapoznamy się z dokumentacją ze zrozumieniem i będziemy pamiętać o zasadach podczas korzystania z konta, z pewnością nie spotka nas żadna przykra sytuacja, wynikająca z naszej niewiedzy czy "pomysłowości".

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: