Niedziela, 16.06.2019

Potrzebujesz pieniędzy na Czarny Piątek? Weź w Szybkiej Gotówce!

  • 22.11.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Potrzebujesz pieniędzy na Czarny Piątek? Weź w Szybkiej Gotówce!
Podobnie jak w latach ubiegłych, rok 2018 przyniósł nam możliwość zrobienia zakupów po wyjątkowo niskich, promocyjnych cenach. Mowa oczywiście o Czarnym Piątku. Jeśli chcemy upolować upragniony sprzęt elektroniczny czy sportowy, markowe ciuchy czy inne produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach, warto poczekać właśnie na ten termin. Warto też odpowiednio wcześniej zadbać o sumkę, którą przeznaczymy na zakupy lub możliwość błyskawicznego jej zdobycia. Mogą to być oszczędności, które czekają na osobnym koncie na właściwy moment, ale można też skorzystać z błyskawicznie dostępnych chwilówek online, np. od Szybkiej Gotówki.

Czarny Piątek po polsku

Te akcje promocyjne z roku na rok zmieniają swój charakter i już niewiele mają wspólnego z tradycyjnym terminem. Pierwotnie, w wersji amerykańskiej, Czarny Piątek przypadał na pierwszy piątek po tamtejszym Święcie Dziękczynienia. Jednak po przysposobieniu na nasz rodzimy rynek, akcja promocyjna zyskała całkiem inny charakter. Od samego początku nie była to jednodniowa akcja, ale całe Czarne Weekendy, a nawet Tygodnie. Natomiast w 2018 roku okazało się, że każda sieć handlowa ma swoją odmienną koncepcję. Jedne praktykują Czarne Piątki już od początku listopada i informują, że cała akcja potrwa do świąt. Inne planują akcje weekendowe, z konkretną datą, jeszcze inne pod tym hasłem robią ciągłą wyprzedaż i promocje na wybrane grupy produktów. Wpływ na to miał zapewne zakaz handlu w niedzielę. Sieci handlowe uznały, że bardziej opłacalne będzie rozciągnięcie Czarnego Piątku nawet na półtora miesiąca.

I tak oto wszędzie pojawiają się banery z napisem „Black Friday” i liczne okazje do zakupów w niższych cenach. Można kupić za atrakcyjne pieniądze prezenty gwiazdkowe, składniki na uroczystą kolację, nowy sprzęt do domu i wiele innych rzeczy. Może i dziwny ten polski Czarny Piątek, ale dzięki temu mamy więcej okazji na korzystne zakupy.

Dodatkowa gotówka na Black Friday

Jeśli udało ci się zebrać ekstra kwotę, którą możesz przeznaczyć na wielkie wyprzedaże, to jesteś na wygranej pozycji. Ale w przeciwnym razie też nie trzeba załamywać rąk, jeszcze nie wszystko stracone. Podpowiadamy sprytny sposób, czyli chwilówki online, które są dostępne od ręki.

Na rynku usług finansowych znajdziesz oferty firm, które oferują pożyczki bez zaświadczeń o dochodach i zabezpieczeń. Mało tego, taką gotówkę można mieć praktycznie natychmiast. Na przykład na Szybka Gotówka można uzyskać pożyczkę w 15 minut, a może szybciej. Nie wierzysz? Sprawdź teraz - https://szybkagotowka.pl/propozycje/pozyczki-w-15-minut.

Przy takiej szybkości żadna atrakcyjna wyprzedaż nie przejdzie ci koło nosa. Warto wcześniej dokonać rejestracji, aby potem nie tracić już na nią czasu. Wiadomo, że najlepsze przeceny nie trwają zbyt długo, w większości do wyczerpania zapasów. Musisz więc wyprzedzić innych chętnych, a z taką pożyczką online masz duże szanse.

Oczywiście, potem trzeba spłacić pożyczkę, ale przy założeniu, że uda ci się dokonać zakupów w dużo niższych cenach, to z pewnością warto z niej skorzystać. W przypadku sprzętu komputerowego, audio czy AGD może to być zysk nawet na poziomie 100o zł, więc jest o co powalczyć.

Grupa Tipmedia
Podziel się: