Niedziela, 16.06.2019

Centrum Krzeseł – kupuj krzesła biurowe on-line z darmową dostawą i zwrotem!

  • 21.08.2018, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Centrum Krzeseł – kupuj krzesła biurowe on-line z darmową dostawą i zwrotem!
Chcesz kupić ergonomiczne krzesło do pracy w domu? A może rozglądasz się za modelami do biura? W internetowym Centrum Krzeseł możesz znaleźć wiele świetnych modeli w przystępnych cenach – z darmową dostawą oraz zwrotem!

Znalezienie odpowiedniego krzesła biurowego w sklepach stacjonarnych wcale nie jest takie proste, jak może się wydawać. W sklepach wprawdzie czeka na nas mnóstwo modeli, ale nie każdy z nich można określić mianem wygodnego, ergonomicznego i wytrzymałego. W marketach znajdziemy głównie niedrogie modele, które mogą sprawdzić się do okazyjnego użytkowania, ale nie będą dobrym wyborem wtedy, gdy chcemy pracować przy biurku przez cały dzień.

Znacznie większy wybór ciekawych modeli krzeseł biurowych czeka na nas w internecie. To właśnie tu do wyboru mamy o wiele więcej propozycji, także wtedy, gdy zależy nam na zakupieniu krzesła ergonomicznego – doskonałego do dłuższej pracy w pozycji siedzącej.

Jednym ze sklepów, w którym możemy znaleźć szeroką gamę krzeseł i foteli biurowych w przystępnych cenach, jest Centrum Krzeseł. Sklep działa już od 2005 roku i od tego czasu oferuje swoim klientom dostęp do sprawdzonych modeli wielu uznanych marek, między innymi takich jak Nowy Styl, Profim, Svenbox, Frospol, Snap czy Marbet Style. Aktualnie Centrum Krzeseł ma w swoim asortymencie kilkaset różnych modeli krzeseł nie tylko do biura, ale i do domu – salonu, kuchni, jadalni, pokoju dziecięcego.

Kupuj z darmową dostawą!

Jedną z głównych zalet sklepu internetowego Centrum Krzeseł oprócz szerokiego asortymentu jest darmowa dostawa. W wielu sklepach do ceny krzesła trzeba jeszcze dodać cenę wysyłki, która może wynosić nawet około 40-50 złotych w zależności od gabarytów paczki.

W sklepie internetowym Centrum Krzeseł wysyłka każdego krzesła jest darmowa, dlatego klient nie musi ponosić żadnych dodatkowych kosztów niezależnie od wartości swojego zamówienia.

Jako że większość produktów sklep posiada na stanie, może zrealizować zamówienie już w ciągu jednego dnia, dlatego u klienta paczka może być błyskawicznie. To także kolejna zaleta, ponieważ wiele sklepów musi najpierw zamówić produkty, a potem dopiero nadać je do klienta, co wydłuża czas zamówienia nawet do 14-30 dni. W Centrum Krzeseł większość zamówień realizowana jest od ręki.

Zwrot za darmo dla pełnej satysfakcji

Jeśli zakupione krzesło jednak nie odpowiada klientowi sklepu Centrum Krzeseł, ma on także możliwość dokonania zwrotu – całkowicie bezpłatnie. To następna zaleta, ponieważ w większości przypadków sklepy wymagają, aby zwrot został całkowicie wykonany przez klienta, czyli musimy wtedy zamówić kuriera i opłacić go. W Centrum Krzeseł nie musimy zajmować się tym samodzielnie.

Gdy okaże się, że krzesło nie pasuje do nas, jego kolor jest inny niż na stronie albo po prostu w międzyczasie udało nam się wyszukać lepszy model, zwrot zajmie nam dosłownie w parę minus. Chęć dokonania zwrotu możemy zgłosić telefonicznie, e-mailowo albo listownie. Najszybciej zrobimy to przez telefon albo przez e-mail.

Po zgłoszeniu chęci zwrotu, na co mamy 14 dni od momentu otrzymania przesyłki, pracownik firmy wysyła do nas kuriera, który najczęściej odbiera zamówienie następnego dnia. Musimy jedynie przekazać mu paczkę, więc nie musimy zajmować się niczym dodatkowo – nie musimy też ponosić żadnych dodatkowych kosztów w związku ze zwrotem. Sklep Centrum Krzeseł także szybko rozpatruje zwroty i pieniądze możemy mieć u siebie nawet w parę dni po jego dokonaniu.

Zatem jeśli chcesz kupować wysokiej jakości krzesła biurowe jeszcze wygodniej, warto sprawdzić sklep internetowy Centrum Krzeseł dostępny pod adresem www.centrumkrzesel.pl. Życzymy udanych zakupów!

Grupa Tipmedia
Podziel się: