Gratulacje dla absolwentów i rodziców

  • 21.07.2021, 08:32
  • Janusz Justyna
Gratulacje dla absolwentów i rodziców
Starosta Złotowski Ryszard Goławski, jego zastępczyni Małgorzata Sameć, członkowie Zarządu Powiatu Złotowskiego Ryszard Król, Wiesław Fidurski i Henryk Trawiński, a także Przewodniczący Rady Powiatu Złotowskiego Julian Brewka pogratulowali wysokich wyników w nauce absolwentkom Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 w Złotowie.

Klaudia Cieślik, absolwentka szkoły w zawodzie sprzedawca, uzyskała wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce – średnia ocen na jej świadectwie szkolnym to 4,60.  Magdalena Pawłowska, absolwentka szkoły w zawodzie fryzjer, również zapracowała na wzorowe zachowanie i osiągnęła wysokie wyniki w nauce. Jej średnia to 4,53.

Zaangażowanie dziewcząt w naukę, ich sumienność i codzienna praca zostały docenione i nagrodzone.

Wyrazy uznania, a wraz z nimi listy gratulacyjne, zostały przekazane również dumnym rodzicom absolwentek, zachęcającym swoje pociechy do nauki i rozwoju, a przede wszystkim zapewniającym im do tego warunki.

To również Państwa sukces. Serdecznie gratulujemy!

Starostwo Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe