Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa

  • 19.07.2021, 09:08
  • Janusz Justyna
Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa
W niedzielę, 18 lipca 2021 r. nad rzeką Piławą pod Bornem Sulinowem przeprowadzono spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa, w których uczestniczyła drużyna Koła Miejskiego PZW, w składzie: Andrzej Kubiński, Paweł Czuba i Grzegorz Kołodziej. Drużyną kierował Józef Borowicz, który przygotował zanęty dla członków drużyny, na niedzielne zawody.

Po zakończeniu wędkowania, zważeniu ryb i ogłoszeniu wyników okazało się, iż spośród 11 drużyn złotowscy wędkarze zajęli miejsce na „pudle”, tj. zdobyli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej, za co otrzymali z rąk Pani Burmistrz okazały puchar. Za zdobycie pierwszego miejsca w sektorze Grzegorz Kołodziej otrzymał pamiątkową statuetkę a Andrzej Kubiński, za zajęcie trzeciego miejsca medal.

Zawody zakończony przy wspólnym posiłku, gdzie była okazja do wymiany zdań na tematy wędkarskie, i nie tylko.

Podziękowania dla kolegów z koła w Bornem Sulinowie za zaproszenie i do zobaczenia za rok.

KM PZW Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe