103 lata pana Alfonsa!

  • 16.07.2021, 15:57 (aktualizacja 17.07.2021, 17:04)
  • Janusz Justyna
103 lata pana Alfonsa!
Wójt Gminy Zakrzewo Marek Buława wraz z Krzysztofem Czarneckim - Posłem na Sejm RP, Adamem Bogrycewiczem - radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Dorotą Murach - Zastępcą Wójta Gminy Zakrzewo i Krzysztofem Doroszukiem - Przewodniczącym Rady Gminy Zakrzewo gościli u najstarszego mieszkańca naszej Gminy Pana Alfonsa Tomke, który w dniu dzisiejszym obchodzi swoje 103 urodziny

.

Z tak wyjątkowej okazji, na ręce Dostojnego Jubilata złożono gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia urodzinowe na dalsze lata życia.

Panie Alfonsie - jest Pan dla nas żywą lekcją historii, a Pana sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem.

UG Zakrzewo

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe