Strategia Rozwoju Gminy Tarnówka do roku 2030

  • 16.07.2021, 15:52 (aktualizacja 16.07.2021, 15:56)
  • iej
Strategia Rozwoju Gminy Tarnówka do roku 2030
Szanowni Państwo, Wójt Gminy Tarnówka informuje o zebraniu wyników ankiety na cele opracowania – części diagnostycznej.

 

  W dniach 29 czerwca – 13 lipca 2021 r. odbyło się ilościowe badanie ankietowe skierowane do wszystkich osób chcących mieć czynny wpływ na kształt nowoopracowywanej Strategii Rozwoju. Ankieta była dostępna na stronie internetowej,
w mediach społecznościowych oraz jako interaktywny formularz Google, a także w formie papierowej w Urzędzie Gminy Tarnówka. Interesariusze mieli możliwość dostarczenia wypełnionych ankiet drogą elektroniczną lub do Urzędu Gminy Tarnówka. Formularz Google natomiast automatycznie zapisywał udzielone odpowiedzi „w chmurze” i po upływie okresu ankietyzacji możliwe było zagregowanie wszystkich zebranych ankiet do jednego pliku jako tabela wyników. W pełni interaktywne wypełnienie i wysłanie ankiet możliwe było dzięki opublikowanemu bezpośredniemu linkowi.

Szczegółowe wyniki badania ankietowego dostępne są jako załącznik do niniejszej wiadomości.

Jako Wójt Gminy Tarnówka, pragnę również poinformować o dalszych etapach prac nad „Strategią Rozwoju Gminy Tarnówka do roku 2030”:

  1. w terminie do 23 lipca 2021 roku planowane jest opracowanie diagnozy sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej gminy oraz wniosków z tej diagnozy,
  2. w terminie do 20 sierpnia 2021 roku planowane jest opracowanie projektu „Strategii Rozwoju Gminy Tarnówka do roku 2030”,
  3. w terminie od 3 września 2021 r. do 8 października 2021 r. planowane jest przeprowadzenie procedury konsultacji projektu Strategii.

O szczegółach dotyczących konsultacji społecznych i prac nad dokumentem Urząd Gminy Tarnówka będzie informować na bieżąco.

UG Tarnówka, Ewa Brożek

iej

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe