Promujmy lokalne produkty! Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich z Wielkopolski

  • 16.07.2021, 15:46
  • iej
Promujmy lokalne produkty! Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich z Wielkopolski
Promocja regionalnych produktów, przepisów oraz Kół Gospodyń Wiejskich z Wielkopolski – to główne cele konkursu „Produkty regionalne w wielkopolskiej kuchni”, który jest organizowany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

 

W konkursie udział mogą wziąć Koła Gospodyń Wiejskich z Wielkopolski wpisane do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 16 sierpnia 2021 roku. W ramach konkursu zostaną wyłonione najlepsze Koła Gospodyń Wiejskich, których działalność przyczynia się do kultywowania dziedzictwa kulinarnego Wielkopolski. Zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymają nagrody rzeczowe.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

- zapoznać się w regulaminem,

- wypełnić kartę zgłoszeniową,

- przesłać ją wraz z wymaganymi załącznikami na adres: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin, kartę zgłoszeniową i niezbędne załączniki do wypełnienia znajdują się na stronie: https://www.wodr.poznan.pl/wydarzenia/konkursy/item/10198-konkurs-dla-kol-gospodyn-wiejskich-produkty-regionalne-w-wielkopolskiej-kuchni

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielają pracownicy Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich WODR w Poznaniu, tel. 61 8630418, e-mail: [email protected].

Konkurs został objęty patronatem honorowym przez wojewodę wielkopolskiego Michała Zielińskiego.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
a marchew mamy świeżą i soczystą.
a marchew mamy świeżą i soczystą. 16.07.2021, 17:38
No to promujcie.Nie pierogi z gotowanego sera,1zł za sztukę pieroga małego ale może "Budki z sokiem z marchwi,wyciskanym przy kliencie i sprzedawanym na szklanki" Tak jak Lody ładnie się sprzedają,choć niektóre zamiast ze śmietany są na mleku-niedobre.
Koła Gospodyń mogą pomóc kobietom,które nie mają ziemi a chcą zarobić sobie przy skrobaniu marchwi a kurier mógłby dowozić świeżą marchew do kiosku ,sprzedajacego soki.
Identycznie jak to robią Lodziarze.

Pozostałe