Obóz sportowy w Pucku

  • 10.07.2021, 15:41 (aktualizacja 10.07.2021, 23:14)
  • iej
Obóz sportowy w Pucku
W ramach realizacji Rocznego Programu Współpracy Gminy Miasto Złotów z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021, dzieci i młodzież z terenu miasta Złotów brała udział w obozie sportowym w Pucku.

 Letni wypoczynek odbywał się w dniach 26.06-10.07 i był podzielony na dwa turnusy. Każdy dzień wypełniony był aktywnością sportową, głównie były to treningi piłki nożnej oraz siatkówki ale także realizowano zajęcia pod kierunkiem instruktorów surfingowych z nauki pływania na deskach z żaglem. Uczestnicy obozów pokonywali swoje słabości na parku linkowym, odbyli rowerowe wycieczki krajoznawcze. Wspólnie zwiedzili Hel i Władysławowo, a także odbyli rejs statkiem po Morzu Bałtyckim. Relaksowali się na puckiej plaży, a także korzystali z lokalnej siłowni i bowlingu. Odbyli kilka lokalnych wycieczek po Pucku i najbliższej okolicy. Każdy dzień był przepełniony aktywnością fizyczną i sportowymi atrakcjami. Z pewnością środki finansowe przekazane na ten cel były spożytkowane w jak najlepszy sposób, a głównym celem był uśmiech radość oraz zadowolenie dzieci z aktywnego wypoczynku po tak trudnym czasie nauki zdalnej i pandemii. Organizatorem wypoczynku był UKS Fair – Play Złotów, a zadanie było dofinansowane w ramach realizacji zadań publicznych z zakresu zadań własnych Gminy Miasto Złotów realizowanych w 2021 r.

 

iej

Zdjęcia (43)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe