16 mln złotych dla Złotowa

  • 09.07.2021, 12:21 (aktualizacja 09.07.2021, 13:10)
  • Janusz Justyna
16 mln złotych dla Złotowa

Złotów w stawce 29 miast polskich, które otrzymają około 102 mln euro na realizację projektów rozwojowych z Funduszy Norweskich i EOG w ramach programu "Rozwój lokalny". Z Wyniki naboru ogłosił dzisiaj wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda. Złotów otrzyma ok. 3,5 mln euro, czyli ok. 16 mln złotych! To potężny zastrzyk dla naszego miasta!!!.

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec Złotowa
Mieszkaniec Złotowa 12.07.2021, 10:58
Miało być 10 mln euro, jest 3,5, czyli kolejna porażka Pulita. Ledwie na komunikacje miejską wystarczy, ale pewnie będzie się tłumaczył że lepiej dostać coś niż nic
Ja wiem
Ja wiem 13.07.2021, 08:44
To gry polityczne , a nie porażka Burmistrza!!!
Anty-ble ble
Anty-ble ble 12.07.2021, 12:12
Porażka? A to dobre. Od razu wiadomo kto pisze te bzdury. NAJWYŻEJ OCENIONY PROJEKT w Wielkopolsce oraz 6-miejsce w punktacji ogólnopolskiej, to KOLEJNY SUKCES, panie bezradny ! :) Gdyby nie zmienili reguł gry w trakcie konkursu, to Złotów miałby te 10 mln
Do mieszańca
Do mieszańca 12.07.2021, 12:36
Kwota 102 mln euro miała być pierwotnie podzielona na mniejszą ilość miast, ale w ostatnim czasie rozszerzono ilość beneficjentów, tłumacząc tę decyzję pandemią i te pieniądze zostały podzielone na 29, a nie na 10 miast. Dlatego Złotów dostał mniej chociaż znalazł się w 1-wszej 10-ce
zenek
zenek 12.07.2021, 11:06
Nie martw się wystarczy na komunikację i jeszcze parę innych ciekawych rzeczy :)
Flatower
Flatower 09.07.2021, 18:34
Teraz plany wydania tej kasy chciałbym zobaczyć. Czy odblokują one Zlotów komunikacyjnie? Czy będzie obwodnica? Czy będzie jakieś szybkie połączenie z N10? A może wjadą do Złotowa prawdziwe wlkp. szynobusy, nie ten gierkowski zabytek? A baza hotelowa? Czy autokar z turystami będzie mógł zanocować w jednym, porządnym hotelu gdzie w weekendy nie ma disco ani ślubu z tańcami Może jednak autobus miejski się w koncu znajdzie?
do folksdocza
do folksdocza 13.07.2021, 09:18
Samorząd nie buduje i nie prowadzi hoteli.
1dw
1dw 13.07.2021, 09:17
musiałbyś ciołku zrozumieć, że to projekt i wydatki są zmontowane pod konkretne tematy.
Janek
Janek 09.07.2021, 17:20
No to co teraz? Metro z Dworca na Jastrowską? Moze tramwaj wystarczy...
Am
Am 09.07.2021, 13:41
TO „ta” wredna Unia?
do leminga Am
do leminga Am 2 dni temu, 08:36
Norwegia nie należy do tej wredoty.
Janek
Janek 09.07.2021, 17:18
To fundusze norweskie. Przyznawane przez rząd Norwegii. Wprawdzie są uruchamiane na podstawie umowy Norwegii z UE (Norwegia nie należy do UE), ale jednak...
brunerski
brunerski 09.07.2021, 13:46
nie ze swojego dali...
kto inny jest (prawdziwym) darczyńcom
N-l
N-l 09.07.2021, 15:01
Ty jesteś najprawdziwszym "darczyńcom".
Masa kasy
Masa kasy 09.07.2021, 13:05
Wełniak i Koronkiewicz mogą Adama w dupę pocałować!
Jest ok
Jest ok 09.07.2021, 17:42
Jak masz długą szyję to sam się w d....... Pocałuj.
brunerski
brunerski 09.07.2021, 13:44
bingo

Pozostałe