Obiad z burmistrzem w słusznej sprawie

  • 23.06.2021, 15:09
  • iej
Obiad z burmistrzem w słusznej sprawie
W Złotowie trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację Katarzyny Kolery-Masternak, polonistki z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, która przeszła poważny udar i jest częściowo sparaliżowana. W akcję charytatywną włączył się burmistrz Złotowa Adam Pulit, który z przyjemnością wybierze się na obiad z osobą, która wygra licytację.

– Z ogromną chęcią przyłączam się do zbiórki pieniędzy w szczytnym celu – mówi burmistrz Złotowa Adam Pulit. – Pani Kasia to ceniona nauczycielka, a jej nagła choroba poruszyła wielu złotowian. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Pani Kasi i zapewnić jej najlepszą możliwą rehabilitację. Dlatego zapraszam wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w licytacji obiadu ze mną – przy pysznym posiłku porozmawiamy o różnych sprawach: o mieście, przyrodzie, a nawet o piłce nożnej. I oczywiście będziemy myślami oraz dobrymi życzeniami wspierać Panią Kasię w walce o pełną sprawność – dodaje burmistrz Złotowa Adam Pulit.

Licytacja trwa na profilu Fundacji Mediaexpert "Włącz się" pod postem: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2438196649658213&id=159612064183361 – wystarczy dodać komentarz z zaproponowaną kwotą za obiad – wygrywa oczywiście najwyższy zaoferowany wkład do zbiórki.

Burmistrz obiecał, że gdy kwota przekroczy 500 zł to zagra na myśliwskim rogu do obiadu – taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć!

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji i upowszechnianiu tej informacji – wspólnymi siłami możemy przyczynić się do szybkiego powrotu do pełnej sprawności Pani Kasi Kolery-Masternak.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wdzięczność
Wdzięczność 23.06.2021, 22:50
Burmistrza zainspirował zapewne brat p. Kasi, radny, który odmówił mu zaufania
Cholera
Cholera 13.07.2021, 09:21
to mameja, nie ma nic doi gadania. W szkole rządzi wicedyrektorka. Jak się jemu przypatrzeć to tez na niego powinna być zbiórka.
hm
hm 25.06.2021, 11:59
burmistrz jest ulepiony zupełnie z innej gliny niż radny

Pozostałe