Z przytupem!

  • 21.06.2021, 18:45
  • iej
Z przytupem!

Za nami dwudniowy XIV Festiwal Zespołów Folklorystycznych "Z przytupem". Jak co roku scena w ogrodzie Domu Polskiego-Centrum Idei Rodła w Zarzewie tętniła życiem, radością i kolorami. Zaprezentowało się na niej siedem zespołów folklorystycznych, wśród nich Zespół Pieśni i Tańca "Rodlanie" z Zakrzewa. Poza tym publiczność mogła zobaczyć jak tańczą i śpiewają m.in. "Rzgowianie", "Godziembianie", "Starachowianie" czy "Duża Okrasa". 

Prezentacje artystyczne tradycyjnie odbyły się również na ulicach Zakrzewa, a poprzedziła je msza święta w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Zakrzewie z udziałem zespołów. 

Organizację wydarzenia przygotowanego przez Stowarzyszenie "Strefa kultury" oraz Dom Polski - Centrum Idei Rodła w Zakrzewie finansowo wsparł Powiat Złotowski.

Starostwo Złotów 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe