Wotum - nie, absolutorium - tak

  • 21.06.2021, 18:24 (aktualizacja 21.06.2021, 19:19)
  • iej
Wotum - nie, absolutorium - tak

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej radni nie udzieli wotum zaufania burmistrzowi, przeciw byli radni: K. Żelichowski, St. Wełniak, J. Pieniążkowski, H. Golla, G. Kolera, K Koronkiewicz, wstrzymali się radni K. Kulasek i R. Głyżewski, za udzieleniem byli radni St. Wojtuń, M. Zając, J. Justyna, Ł. Piosik i A. Chamarczuk. W głosowaniu nad absolutorium dla burmistrza wszyscy radni byli za (dwie radne: A. Jęsiek-Barabasz i M. Wegner nieobecne na sesji). 

 

Iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
brunerski
brunerski 09.07.2021, 13:50
"radni nie udzieli wotum zaufania burmistrzowi"

gdyby spytać o powód...to byłby problem,
chętnie posłucham jakie powody ma pan Koronkiewicz i reszta przy***sów byłego burmistrza
Szogun
Szogun 27.06.2021, 15:41
Jak słucha się wypowiedzi Wełniaka i Koronkiewicza na sesjach Rady Miejskiej w Złotowie, to robi się słabo i zbiera się na mdłości. W obliczu ich głupoty i nienawiści do Burmistrza. Zrobili marionetkę z Przewodniczącego Pieniążkowskiego, który nic nie znaczy w Radzie, i robią co chcą. Wielu radnych nie wykonuje swoich obowiązków, unika obrad komisji i za nic bierze dietę. W Złotowie rządzi stara komuna.
Lenin
Lenin 21.06.2021, 20:12
Komuna rules!

Pozostałe