38. Walne Zebranie Członków Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej

  • 17.06.2021, 23:21 (aktualizacja 17.06.2021, 23:39)
  • Janusz Justyna
38. Walne Zebranie Członków Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej
Podsumowanie ostatnich czterech lat działalności Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, wybór władz naszego stowarzyszenia na kolejną kadencję, dyskusja o kierunkach rozwoju turystyki w Wielkopolsce, a także okazja do wymiany pomysłów na wychodzenie turystyki z zapaści wypełniły salę konferencyjną poznańskiego hotelu Sheratton, w którym 16 czerwca odbyło się 38. Walne Zebranie Członków WOT.

 

Tym razem Walne Zebranie miało szczególny charakter, ze względu na dobiegającą końca czteroletnią kadencję Zarządu WOT. Podczas spotkania zebrani przedstawiciele instytucji członkowskich wybrali władze na kolejny okres. Wyrazem zaufania do dotychczasowych władz stowarzyszenia był wybór dotychczasowych członków zarządu i komisji rewizyjnej na następne cztery lata.

Koniec kadencji zarządu był również doskonałą okazją do podsumowania ostatnich czterech lat naszej działalności. Sprawozdanie spotkało się z pełną akceptacją członków stowarzyszenia. Przedstawione zestawienie stanowiło punkt wyjścia do dyskusji na temat kierunków, w jakich powinna rozwijać się turystyka w Wielkopolsce i co powinno być priorytetem na kolejne lata.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Jacek Bogusławski, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Adam Mikołajczyk, prezes Fundacji Best Place, który przedstawił strategie wyjścia branży turystycznej z kryzysu po pandemii COVID-19.

W walnym zebraniu WOT brali udział przedstawiciele gmin z powiatu złotowskiego - członków WOTu - Złotowa i Zakrzewa.

WOT

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe