MEDALIŚCI FINAŁU CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH – ZŁOTÓW : 10.06.2021
ROCZNIK 2008
60m dziewcząt
Kasak Julia – 8,43s
Wencel Nikola – 8,98
Tryba Oliwia – 9,05s
60m chłopcy
Cebrat Marcel – 8,41 s
Czerwinka Remigiusz – 8,70s
Warzewski Adam – 8,76s
300m dziewcząt
Tryba Oliwia – 50,33s
Wencel Nikola – 52,31s
300m chłopcy
Czerwinka Remigiusz – 47,81s
Dobber Gabriel – 51,31s
Niemiec Eryk – 54,25s
600m dziewcząt
Tucholska Julia – 2,17,00smin
Banasik Jowita – 2,18,00smin
Kordylewicz Julita – 2,25,00min
1000m chłopcy
Mazur Ksawier - 4,05,00min
Deresz Jacek – 4,15,00min
Marczak Cyprian – 4,21,00min
Rzut piłeczką dziewczęta
Jóźwina Karolina – 44m
Szczepaniak Nadia – 26m
Prajs Vanessa – 24,5m
Rzut piłeczką chłopcy
Warzewski Adam – 57m
Krajniak Krzysztof – 53m
Szapiel Patryk – 36m
Pchniecie kulą 2kg dziewcząt
Kamińska Roksana – 8,86m
Binkowska Jagoda – 7,96m
Zacharska Julia – 7,15m
Pchniecie kulą chłopców 3kg
Klimczyk Paweł – 10,69m
Kusa Cyprian – 7,43m
Kanigowski Oliwier – 7,30m
Skok w dal dziewcząt
Kasak Julia – 4,02m
Nowicka Zuzanna – 3,96m
Wencel Nikola – 3,76m
Skok w dal chłopców
Niemiec Eryk – 3,92m
Czerwinka Remigiusz – 3,92m
Fortuna Czarek – 3,87m
Skok wzwyż dziewcząt
Kozieł Anna – 110cm
Skok wzwyż chłopców
Dobber Gabriel – 135cm
Deresz Jacek – 110cm
ROCZNIK 2009
60m dziewcząt
Czyżewska Emilia – 8,83s
Ośka Amelia – 9,06s
Wysocka Maja – 9,13s
60m chłopcy
Siegmiller Jakub – 8,47s
Krysiak Paweł – 8,84s
Podgórski Igor – 8,97s
300m dziewcząt
Derlatka Zuzanna – 49,23s
Drobczyńska Kaja – 53,36s
Kalka Nadia – 56,71s
300m chłopcy
Łuczak Paweł – 52,02s
Zabel Tomasz – 53,11s
Kucharski Franciszek – 54,17s
600m dziewcząt
Dyczkowska Zofia – 2,14,00min
1000m chłopcy
Piszczek Gracjan – 3,57,00min
Malinowski Igor - 3,59,00
Rzut piłeczką dziewczęta
Puzon – Wadowska - 27m
Kliwińska Zuzanna – 25m
Deja Karina – 24m
Rzut piłeczką chłopcy
Łuczak Paweł – 42m
Podgórski Igor – 37m
Krysiak Paweł – 37m
Skok w dal dziewcząt
Czyżewska Emilia – 4,10m
Ośka Amelia – 3,91m
Błochowicz Aleksandra – 3,89
Skok w dal chłopców
Siegmiller Jakub – 4,22m
Kociński Mikołaj – 3,80
Jaśniewicz Mieszko – 3,68
Skok wzwyż dziewcząt
Drobczyńska Kaja – 140cm
ROCZNIK 2010
60m dziewcząt
Widawska Nikola – 9,40s
Skrzypczyńska Nadia – 9,54
Dróżdzowska Maria – 9,83
60m chłopcy
Dobber Tymoteusz – 9,39s
Przybył Kacper – 9,46s
Potecki Mateusz – 9,63s
300m dziewcząt
Trotczyńska Aleksandra – 53,22s
Secewicz Paulina – 56,30s
Mackiewicz Aleksandra - 57,60s
300m chłopcy
Dyczkowski Stanisław – 51,12s
Tucholski Franciszek – 53,73s
Dobber Tymoteusz – 54,58s
600m dziewcząt
Jurek Maja – 2,26,00min
1000m chłopcy
Brzeziński Oliwier – 3,58,00min
Dobber Tymoteusz – 4,04,00min
Rzut piłeczką dziewczęta
Secewicz Paulina – 35m
Dróżdżowska Maria – 24m
Mackiewicz Aleksandra – 23,5m
Rzut piłeczką chłopcy
Potecki Mateusz – 50m
Kutzman Karol – 32
Borsukiewicz Piotr – 30m
Skok w dal dziewcząt
Widawska Nikola – 3,58m
Skrzypczyńska Nadia – 3,54m
Śliwka Lena – 3,33m
Skok w dal chłopców
Przybył Kacper - 3,90m
Bołbot Jakub – 3,61
Bednarek Tomasz – 3,49m
Skok wzwyż dziewcząt
Klimczyk Karolina – 100cm
Sroczyńska Julia – 100cm
Skok wzwyż chłopców
Dobber Tymoteusz – 140cm
Dyczkowski Stanisław – 120cm
Śliwiński Dominik – 110cm
Andrzej Wawruszak
Napisz komentarz
Komentarze