Witaj Haniu w gminie Jastrowie

  • 10.06.2021, 00:33
  • Janusz Justyna
Witaj Haniu w gminie Jastrowie
W dniu wczorajszym Hania znalazła się w gronie uroczyście przywitanych nowych mieszkańców gminy Jastrowie. Hania urodziła się w kwietniu i tym samym jest 24 mieszkańcem jastrowksiej gminy urodzonym w tym roku.

Zastępca burmistrza Agnieszka Głyżewska – Klofik w imieniu burmistrza Piotra Wojtiuka uroczyście przywitała małą Hanię w gronie nowo narodzonych mieszkańców Jastrowia.

Dumni rodzice otrzymali upominki, które wraz z listem gratulacyjnym będą dla ich córeczki pamiątką. Narodziny dziecka to piękny moment nie tylko dla rodziców i najbliższej rodziny to ważna chwila również dla lokalnej społeczności bowiem tego dnia powiększa się grono mieszkańców naszej gminy.

Akcja cieszy się coraz większym powodzeniem, zachęcamy rodziców/opiekunów prawnych do udziału, szczegółowe informacje kliknij tutaj.

WAŻNE! Udział w akcji nie zobowiązuje Państwa do publikowania wizerunków, każdy indywidualnie decyduje, czy życzy sobie publikacji zdjęć czy wybierze formę bardziej kameralnej uroczystości.

Pragniemy uroczyście przywitać każdego nowego mieszkańca, wystarczy tylko złożyć wniosek!

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe