Nowy prezes MZWiKu

  • 09.06.2021, 13:23 (aktualizacja 09.06.2021, 13:28)
  • iej
Nowy prezes MZWiKu
Komunikat Rady Nadzorczej Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Złotowie:

Dnia 9 czerwca 2021 Rada Nadzorcza zakończyła procedurę wyboru Prezesa Zarządu Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Złotowie. Uchwałą Rady Nadzorczej z dnia 9 czerwca 2021 roku Nr 211.2021 na stanowisko Prezesa Zarządu Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Złotowie został powołany pan Piotr Powiertowski, który rozpocznie pracę 1 lipca 2021 r.

Przewodnicząca Rady Nadzorczej Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Złotowie

Małgorzata Chołodowska

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ks
Ks 12.06.2021, 18:21
Kompetencje nowego prezesa zostaną szybko zweryfikowane. Niech walczy.
Mim
Mim 10.06.2021, 20:22
- ta decyzja to hańba i wstyd dla miasta, wielka żenada...
Chadziaje
Chadziaje 10.06.2021, 23:11
Dlaczego? Czy Złotów nie ma ludzi zdolnych do pracy na wyższych stanowiskach?
czekamy
czekamy 10.06.2021, 18:02
Uchwała Nr 211 w Wodociągach,pani M.Chołodowska powinna opublikować dla szerszego ogółu aby nie było podejrzeń o kolesiostwo.
Pan przewodniczący Rady Miejskiej moze opublikowac,skoro mieszkańcy chca wiedziec jakimi kryteriami kierowała sie M.Chołodowska ,skoro akurat syn jej koleżanki dostał tę nominację.
MAX
MAX 16.06.2021, 13:23
Uchwała nr 211 jest dostępna na stronie MZWiK
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.06.2021, 17:22
Kryteria przystąpienia do konkursu, też zostały zmienione krótko przed konkursem. A kandydat z Czarnego został odżucony mimo że ma pojęcie o specyfice MZWiK-u. Zastanawiające? Robi co chce, tak chyba nie powinno być.
Max
Max 16.06.2021, 13:20
Jakie kryteria zostały niby zmienione? A poza tym kandydat nie został odrzucony, a jedynie przegrał z konkurentem punktacją.
no powiedz
no powiedz 10.06.2021, 18:04
Te mieszkaniec,Odrzucony się pisze.Ile klas skończyłeś?
Flatower
Flatower 10.06.2021, 06:37
Brawo Złotów! Sprawy załatwia się szczerze, po pisowsku czyli skutecznie.. Czekam na nowy "konkurs" rozpisany przez zastępczynię , na funkcję Burmistrza miasta.
Burmistrz ją wcisnął
Burmistrz ją wcisnął 11.06.2021, 16:23
Raczej na stanowisko V-ce Burmistrza Miasta Złotów.
M.Chołodowska wcześniej pracowała w Muzeum a nie potrafiła przygotować Imprezy Miasta aby uczcić 650-Lecie miasta Złotowa.Nic zupełnie ją to nie interesowało i gdyby nie Dyrektorka Biblioteki Sylwia Mróz ,ze Złotowa to w ogóle nic a nic by się nie odbyło.Pamiętne daty Rocznice także przemilczano bo myślą,że barany a nie Ludzie mieszkają w miescie..Tylko pogoń za kasą,za dodatkową FORSĄ to cel M.Chołodowskiej.
Rada Miasta ma taką władzę,że może ją odwołać i powołać pracowitego z-cę Burmistrza a nie kolezankę do kawy i pogaduszek za 12000zł miesięcznie.
Ona -to upokorzenie dla miasta Złotów.
Onion
Onion 11.06.2021, 23:26
Nie jestem jakimś fanem pani Ch., ale piszesz kompletne brednie. Cebulaku.
a to ty ?
a to ty ? 12.06.2021, 17:51
po czym cebula poznaje cebule ? bo sam jest cebulą !!!!
Kora
Kora 10.06.2021, 08:22
Tamtej pani wyadawało się, że jest nadal pracownikiem burmistrza W. W czasie ustalania budzetu zachowała się fatalnie. Więc?
pomarzyć mogę
pomarzyć mogę 09.06.2021, 17:05
To M.Chołodowska jest w wodociągach na etacie i w Urzędzie Miejskim z-cą Burmistrza .Niech jeszcze weźmie trzeci etat w Przerobie śmieci.Skoro taki orzeł niech przyczyni się,żeby woda była tańsza i śmieci tańsze.
Czytelnik
Czytelnik 09.06.2021, 14:39
Szkoda, że akurat wygrał syn koleżanki pani Chołodoskiej, to dopiero kolesiostwo. Odpowiedzi na rozmowie też miał wyuczone, szkoda że nikt z zewnatrz tego nie widzi
Dumdum
Dumdum 09.06.2021, 15:31
Nie wierzę, że pani Chołodowska wzięłaby do pracy kogoś bez pojęcia. A czemu hrabina nie przyszła na konkurs?
dew
dew 10.06.2021, 15:30
suszyła staniki, 40 sztuk. Ponoć musi zwrócić do firmy.
ja
ja 09.06.2021, 20:54
" pani Chołodowska wzięłaby" a to nie konkurs był rozpisany? Może Prezes wodociągów nie lubi castingów pani Chołodowskiej z kryteriami ustawionymi pod jednego ( jedynego) kandydata?

Pozostałe